Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMGenelREKTÖR’DEN ALBAYRAK’A CEVAP

REKTÖR’DEN ALBAYRAK’A CEVAP

NKÜ Rektörü Mümin Şahin,  Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın kendisine yönelik eleştirilerine cevap verdi.

REKTÖRÜN AKPARTİ İL BİNASINDA OLMASI ÜZÜCÜDÜR

Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ´´Ama seçim akşamı çok ilginçtir, Sayın Cüneyt Yüksel´in AK Parti il binasında tebrik edenlerin başında da hepimizin ´hoş geldiniz´ dediği sayın rektörümüzü görmek de son derece üzüntü ile karşılanmıştır. Sayın Rektör Namık Kemal Üniversitenin başıdır, öğrencilerin başıdır ve seçim akşamı Cüneyt Yüksel´i tebrik edersin ama yeri Parti binası değildir, gelirsin dışarıda tebrik edersin, yani sonuçta böyle bir ekiple mücadele ettik´´dedi.

“NEDEN AYAĞA KALKMADINIZ?”

Basın ile bir araya gelen Rektör Mümin Şahin Kadir Albayrak’ın iddialarına cevap verdi. Rektör Şahin konuşmasında, “Sayın Kadir Albayrak önce Adliye Sarayının açılışında TBMM Başkanı Mustafa Şentop’un kürsüye çıktığında neden ayağa kalkmadığını açıklasın. Ben yanındaydım ve kalkmadı. Ama Kadir Başkanım benim büyüğümdür. Kendisine çok saygı duyuyorum. Kendisine ikinci döneminde başarılar diliyorum ve en kısa sürede kendisine ziyaret edeceğimi buradan bildiriyorum” dedi.

ERTAN GENCE

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR