Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEM“MİNİK ELLER” YAZA MERHABA PARTİSİ DÜZENLEDİ

“MİNİK ELLER” YAZA MERHABA PARTİSİ DÜZENLEDİ

Tekirdağ Peştemalci Caddesinde yer alan Özel Minik Eller Akademi Anaokulu öğrenciler ve aileleriyle beraber yaza merhaba partisi düzenledi.

ÇOCUKLAR DOYASIYLA EĞLENDİ

Etkinlik hakkında bilgi veren Özel Minik Eller Akademi Anaokulu Öğretmeni Derya Sünter, “Çocuklarımız ile birlikte yaza merhaba partisi düzenledik. Bunu da çocuklarımızın eğlenebileceği bir etkinlik düzenleyerek yapmak istedik. Zıpzıp havuzu, ilizyon gösterisi, pamuk prenses ile oyunlar oynadılar. Tüm çocuklarımıza pamuk şeker ikram ettik. Biz okulumuzu çok seviyoruz. Velilerimizin çocuklarını bize emanet ettikleri zaman burada çok eğlendiklerini ve mutlu olduklarını bilmelerini istiyoruz. Burada 3 ile 6 yaş arası öğrenciler yer alıyor” dedi.

“KENDİ ÇOCUKLARIMIZ GİBİLER”

Özel Minik Eller Akademi Anaokulu Kurucusu Seyfettin Uslu ise, “Çocuklarımıza daha iyi bir eğitim vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Öğretmenlerimiz çok güçlü kişiler. İngilizce, dans drama, yaz okulu ile birlikte satranç, yüzme kursları veriyoruz. Biz velilerimizin çocuklarına çocuklarımız gibi bakıyoruz. Gelecekleri bizim için önemli” diye konuştu.

ERTAN GENCE

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR