Pazar, Temmuz 21, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMGenel“HİÇBİR İLÇEYİ BİRBİRİNDEN ASLA AYIRMAYACAĞIM”

“HİÇBİR İLÇEYİ BİRBİRİNDEN ASLA AYIRMAYACAĞIM”

31 Mart yerel seçimlerinde yeniden Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Kadir Albayrak CHP’nin kaybettiği ilçelere de eşit şartlarda hizmet vereceğini söyledi.

Tekirdağ Günaydın Gazetesi’ne özel açıklama yapan Başkan Kadir Albayrak, “Seçimi kazanır kazanmaz yine halkımız ile buluştuk. Benim her zamanki tarzım. Halkım ile her zaman iç içeyim. Halkımız çok güzel tepkiler veriyor. Seçilmemden dolayı herkes mutlu. Gezerek hem sorunlarını öğreniyorum ve çözmeye çalışıyorum. Bu yakın ilgiden dolayı çok memnunum” dedi.

“BEN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIYIM”

CHP’nin 4 ilçeyi kaybetmesine rağmen eşit şartlarda hizmet vereceğini belirten Başkan Albayrak, “Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Belediye meclis üyelerimiz yada belediye başkanlarımız hangi partiden olursa olsun hiçbirini ayırmayacağım. Hepsi eşit şartlarda benden aynı desteği ve yardımı görecektir. Hiçbir ilçeyi birbirinden asla ayırmayacağım. Ben Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanıyım. 1 milyon vatandaşa hizmet etmekten ben sorumluyum. Ortak paydalarda buluşup güzel hizmetler yapacağız. Yeni büyükşehir binasını bu 5 yıl içerisinde bitireceğiz. Oraya geçeceğiz. Orayla özel bir çalışma yürütüyoruz” diye konuştu.

TEBRİKLERİ KABUL EDİYOR

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri sonrası Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne yeniden başkan olarak seçilen Kadir Albayrak, tebrikleri kabul etti. Öncelikle Süleymanpaşa’da vatandaş ile bir araya gelen Albayrak’ı daha sonra Tekirdağ CHP Milletvekili İlhami Özcan Aygun ve CHP Tekirdağ İl Başkanı Mehmet Ali Işıkgör de tebrik etti.

ERTAN GENCE

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR