Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMGenelALBAYRAK'TAN YÜKSEL'E AÇIK ÇAĞRI

ALBAYRAK’TAN YÜKSEL’E AÇIK ÇAĞRI

Sahil Zabıta noktası ile Süleymanpaşa Gençlik Merkezi Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile Süleymanpaşa Belediyesini karşı karşıya getirmeye devam ediyor.

“MİLLİ EMLAK’TAN TALEP EDECEĞİZ”

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel Belediye Meclis toplantısında, “Büyükşehir’den bize Sahil zabıta noktası ile Gençlik merkezini boşaltın denildi. Kadir Başkanın bunu yaptığına inanmıyorum. Bu alanlar Milli Emlak’a bağlı yerler. Buraların Süleymanpaşa Belediyesine tahsisi konusunda çalışma yapacağız. Kimin gücü yeterse buraları alır” dedi.

“BURALARI KULLANABİLİRLER”

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ise konuyla ilgili Tekirdağ Günaydın Gazetesi’ne açıklama yaptı. “Cüneyt Yüksel’in sahil zabıta ve Gençlik merkeziyle ilgili bizden bir talepleri olmadı. Cüneyt Yüksel ile bu konuyu hiç oturup konuşmadık. Bizden talepleri olduğu takdirde Gençlik Merkezi’ni kullanabilirler. Çocuk şenliğini yaptılar orda. Büyükşehir olarak yapamazsınız mı dedik. Meclis toplantılarını da yapabilirler. Zabıta noktası da öyle. Biz buraları kullanamazsınız demedik. Arkadaşlar sadece bilgilendirme açısından yazı gönderdiler” dedi.

ERTAN GENCE

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR