Çarşamba, Haziran 19, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMGenelALBAYRAK YÜKSEL'İ TOPA TUTTU

ALBAYRAK YÜKSEL’İ TOPA TUTTU

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in Hükümet Caddesiyle ilgili eleştirilerine sert tepki verdi. “Bu sözler Cüneyt Yüksel’e yakışmadı” dedi.

Haziran ayı Büyükşehir Belediye Meclis toplantısı sonrası gazetecilere açıklama yapan Cüneyt Yüksel, “Hükümet caddesinin trafik sorunu var. Sezon açılıyor, trafik rahatlasın istedik. Kadir başkan 1 ay daha salladı şimdi. Biz çarşı trafiğini çift yöne çevirmeye uğraşıyoruz” ifadelerine yer vermişti.

CÜNEYT YÜKSEL’E YAKIŞMADI

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ise konuyla ilgili Tekirdağ Günaydın Gazetesi’ne özel açıklamada bulundu. Başkan Albayrak Cüneyt Yüksel’in sözlerine karşılık, “Birincisi, Hükümet Caddesiyle ile ilgili Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine meclisine Cüneyt Yüksel önerge getirmedi. İkincisi, Hükümet caddesiyle ilgili sorun ve çözümü Tekirdağ Büyükşehir Belediye meclisi değil, UKOME’dir. Üçüncüsü, ‘Kadir Başkan 1 ay daha salladı cümlesi ne demek ben bilmiyorum. Bir Belediye Başkanı bu tarz cümleler kuramaz. Bu cümleler Cüneyt Yüksel’e yakışmadı” dedi.

HABER: ERTAN GENCE

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR