Tekirdağ Günaydın Gazetesi

ALBAYRAK MESTAN ÖZCAN’A KAFAYI TAKTI

ALBAYRAK MESTAN ÖZCAN’A KAFAYI TAKTI
13 Mayıs 2019 - 13:57

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, seçim çalışmaları esnasında kendisine o zat diye seslenen AK Parti Büyükşehir Adayı Mestan Özcan’ın sahibi olduğu Özcanlar Köfte’nin sahil şubesi önünde kaldırım düzenlemesine giderek daha önce araç parkına uygun kaldırımları yükselterek araç parkına son verdi.

Edinilen bilgiye göre AK Parti’nin Büyükşehir Adayı Mestan Özcan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mitingi önce Albayrak’a yüklenmiş terör destekçilerinin oyunu isteyip istemediğini sormuştu. Konuşması esnasında Özcan Albayrak’ın ismini zikretmeyerek ‘CHP’li o zat’ diye söylemişti.

Seçimin ardından bir dizi ziyaret için Ankara’ya giden Albayrak Sakarya Hendek’te İsmail Yeri olarak bilinen alana açılan Mestan Özcan’a ait Özcanlar Köfte restoranını ziyaret etmiş buradan ise göndermeli bir fotoğraf paylaşmıştı.

Albayrak’ın ikinci hamlesi ise kaldırım oldu. Daha önce parklanma nedeniyle şikayete neden olan Özcanlar Sahil şubesi önünde düzenlemeye gidildi. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Albayrak,  AK Parti İl Başkanı Mestan Özcan’ın sahibi olduğu Özcanlar Köfte’nin sahil şubesi önünde kaldırım düzenlemesine giderek daha önce araç parkına uygun kaldırımları yükselterek araç parkına son verdi. Artık restorana gelen müşteriler araçlarını belediye yanındaki ücretli otoparka çekiyor.