Çarşamba, Haziran 19, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEM65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARA MÜJDE!

65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARA MÜJDE!

10 No’lu Kumbağ Barbaros Minibüs Tayışıcılar Kooparatifinin aldığı karar ile 65 yaş üstü vatandaşlar minibüslere öğrenci fiyatı üzerinden binecek.

“TAM YERİNE ÖĞRENCİ VERECEKLER”

Tekirdağ’dan Kumbağ-Barbaros hattına giden otobüslerde 65 yaş üstü vatandaşlar ücretsiz olarak otobüse binmesine rağmen vatandaşlar otobüslerin doluluk oranından dolayı şikayetlerini dile getiriyordu.  Yaz aylarının gelmesiyle beraber Tekirdağ’ın  tatil mahalleleri Kumbağ ve Barboros’a minibüsçülük hizmeti veren 10 No’lu Kumbağ Barbaros Minibüs Tayışıcılar Kooparatifi Yönetim Kurulunun aldığı karar ile 65 yaş üstü vatandaşları gidecekleri yere tam ücret yerine öğrenci fiyatı üzerinden taşıyacaklarını açıkladılar.

“65 YAŞ ÜSTÜ KARTINI GÖSTERMESİ YETERLİ”

Konuyla ilgili gazetemize açıklama yapan 10 No’lu Kumbağ Barbaros Minibüs Tayışıcılar Kooparatifi Başkanı Recep Nişancı, “Kumbağ-Barbaros giden Tekpark’ın arabalarını beklemek istemeyen 65 yaş üstü vatandaşlarımız için projemizi hazırladık. 10 No’lu Kumbağ Barbaros Minibüs Tayışıcılar Kooparatifinin aldığı karar ile 65 yaş üstü vatandaşlarımızı öğrenci fiyatı üzerinden minibüslerimizde taşımasını yapacağız. 65 yaş üstü vatandaşlarımızın tıklım tıklım olan otobüslerde ulaşım sağlamak yerine minibüslerimizi tercih ederek öğrenci fiyatına binebilir. Bu uygulamadan faydalanmak için hiçbir şey yapmalarına gerek yok. 65 yaş kartını şoföre göstermesi yeterli. Önümüz yaz. Vatandaşlar denize gitmek, gezmek isteyebilir. Rahat ulaşım sağlaması için bu uygulamayı yaptık” dedi.

ERTAN GENCE

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR