Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMYÜKSEL İLE TOPRAK'IN KAVGASI BÜYÜYOR!

YÜKSEL İLE TOPRAK’IN KAVGASI BÜYÜYOR!

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ve Kadir Albayrak arasında ki ‘Pislik’ krizi büyüyor. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü tarafından yapılan analizlerin sonucunu paylaşarak denizde ki kirliliğin sebebinin TESKİ olduğunu belirtti.

Kişisel sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yapan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, TESKİ Genel Müdürü Turhan Toprak’a ‘ne utanmaz, arlanmaz adammışsınız’ diyerek sitem etti.

İşte Cüneyt Yüksel’in yaptığı o açıklama ;

Hey gidi TESKİ Genel Müdürü hey! Türkiye’nin en pahalı suyunu milletimize reva gördün. Yetmedi; her gün yeni yaptığımız yolları kazdın, üstelik parasını dahi ödemedin! O da yetmedi, yapbozlarınızla TESKİ’nin batırılmasına ortak oldun. Bir de bunlar yetmezmiş gibi, kalktın TESKİ Genel Müdürü olarak Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanına, “Cüneyt Yüksel Yalan Söylüyor!” diye açıklama yaptırdın. Siz ne utanmaz, arlanmaz insanmışsınız be arkadaş! Beni yalancı ilan ettiğiniz gün, insan dışkıları deniz üzerinde yüzüyordu ve tüm basın o kötü görüntüleri kaydetti; Allah da, kul da şahit oldu!

Kadir Başkanın gözünün içine baka baka yalan söylediniz.

Peki! Şimdi o gün denizden alınan tahlillerin sonuçları açıklandı. Kim yalancıymış? Şimdi ne diyeceksin? Nasıl açıklama yaptırtacaksın? Zerre kadar onurun varsa istifa edersin Sn. Genel Müdür! Normal değer 1000 barem olması gerekirken, “Cüneyt Yüksel yalan söylüyor” diye Kadir Albayrak’a açıklama yaptırdığınız değer 65.000 çıktı!!! Bu değerlerle bırak denize girmeyi, yanına sokulamazsın. Sen ve ekibin benim şehrimi kirletiyorsunuz. Buna hakkınız yok!!!

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR