YÜKSEL ALBAYRAK’A O FOTOĞRAF İLE CEVAP VERDİ « Tekirdağ Günaydın Gazetesi

31 Temmuz 2022 - 11:16

YÜKSEL ALBAYRAK’A O FOTOĞRAF İLE CEVAP VERDİ

YÜKSEL ALBAYRAK’A O FOTOĞRAF İLE CEVAP VERDİ
Son Güncelleme :

22 Nisan 2022 - 13:31

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in, sahilden denize lağım akıtıldığı iddiası ve Yüksel’in, “TESKİ Genel Müdürü yalan söyleyebilen insanların yüzüne baka baka yalan söyleyebilen sayılı ender kişilerden biridir. Genel Müdürümüz iyi palavracı. Hiçbir şeyden anlamayan arkadaşlar sadece çok iyi bir becerdikleri Teski yöneticilerinin yalan söyleme,  iyi yalan söyleme, iyi palavracılar yani.” sözlerine karşılık Kadir Albayrak, Cüneyt Yüksel karalama siyasetine devam ediyor sözlerine cevap gecikmedi. Cüneyt Yüksel, denizde yüzden insan dışkısı fotoğrafını Kadir Albayrak’a atarak, “Umursamaz ve yalancı genel müdürünüz için az bile söyledim” dedi.

Cüneyt Yüksel cevabında, “Çok kıymetli başkanım!

Sahilimiz bu şekilde insan pisliklerinin yüzdüğü bir yer hale gelmiş ve sizin genel müdürünüz yok öyle bir şey diyerek görmezden gelmiştir. Bana kalırsa umursamaz ve yalancı genel müdürünüz için az bile söyledim.

Belki siz görmek istemiyorsunuz ama gelen gazeteciler bu rezilliği olduğu gibi gördü ve çekti.

Sizden ricam iş bilmez bu adamları koruyup kollayacağınıza biraz olsun ilçe belediye başkanlarınızın sesine kulak verin” ifadelerine yer verdi.