Pazar, Temmuz 21, 2024
spot_img
Ana SayfaMANŞETYücel; "HDP’ye, PKK’ya geçit vermemek için çalışıyoruz"

Yücel; “HDP’ye, PKK’ya geçit vermemek için çalışıyoruz”

Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ 1. Sıra Milletvekili Adayı İlker Yücel, Çiftlikönü Mahallesi Seçim İrtibat Bürosunu yoğun katılımlı görkemli bir açılışla hizmete sundu.

Açılış öncesi coşkuyu arttıran Mehteran Takımı büyük ilgi görürken açılışa MHP Tekirdağ İl Başkanı Süleyman Fethi Şirin, MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Üretürk, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar, Süleymanpaşa Belediyesi Meclis Üyeleri, Ülkü Ocakları, KAÇEP temsilcileri, MHP Milletvekili adayları, MHP Teşkilat yöneticileri, üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

İLKER YÜCEL: “BİZ BURANIN EVLADIYIZ”

Açılış öncesi bir konuşma gerçekleştiren Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ 1. Sıra Milletvekili Adayı İlker Yücel; “Tekirdağlı Hemşehrilerim, 1985 senesinde Çiftlikönü Tavukçuoğlu Sokakta doğan, ilkokulu Hacı İlbey’de okuyan, ortaokulu 50. Yıl’da okuyan, hala daha Orta Camii Mahallesi’nde ikamet eden, Hayrabolu Kandamışlı 38 yaşında bir kardeşiniz olarak sizlere hemşehrilerim demekten gurur duyuyorum. Biz buranın evladıyız. Çiftlikönü Milliyetçi Ülkücü Hareket’in Kalesidir. Çiftlikönü bugün kale olduğunu göstermiştir. Sadece Çiftlikönü değil Yavuz Mahallesi, Ertuğrul Mahallesi, Akçeşme, Zafer Mahallesi, 100. Yıl, Hürriyet her yer destekleriyle gösterecektir İnşallah.” dedi.

“HDP’ye, PKK’ya geçit vermemek için çalışıyoruz”

Açıklamalarına Cumhurbaşkanı ve Cumhur İttifakı’na sahip çıkmanın önemine vurgu yaparak devam eden İlker Yücel: “Seçim sathına girildiği andan itibaren Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilatları sahada çalışmaktadır. Esnaflarımızla, işçilerimizle, ev hanımlarımızla, emeklilerimizle hepimiz sahalardayız, çalışıyoruz. 14 Mayıs’ta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yüksek bir oy oranıyla tekrar Cumhurbaşkanı seçtirmek için çalışıyoruz. 14 Mayıs’ta Milliyetçi Ülkücü Hareket’in Milletvekillerini sizlerin temsilcisi olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde sizlerin temsilcisi olarak göndermek için çalışıyoruz. Seçimlerde propaganda yaparken ‘Biz, siyasi tutsakları çıkartacağız’ diyen 6’lı 7’li masayı engellemek için çalışıyoruz. HDP’ye, PKK’ya geçit vermemek için çalışıyoruz. Biliyoruz ki Tekirdağ buna izin vermeyecek. Biliyoruz ki Tekirdağlı hemşehlerimiz, Tekirdağ’da yaşayan, Tekirdağ’a değer katan, Tekirdağ’a kültür katan, Tekirdağ’ı yaşatan, Türkiye’den Anadolu’nun her bir ucundan gelen vatandaşlarımız, burada bizlerle gönül bağı kuran vatandaşlarımız, Milliyetçi Ülkücü Hareketimize sahip çıkacak, Cumhur İttifakımıza sahip çıkacak, Cumhurbaşkanımıza sahip çıkacaktır.” diye konuştu.

HÜSEYİN ÜRETÜRK:“HEP BİRLİKTE SİZİN SESİNİZİ, SİZİN GÖRÜŞLERİNİZİ, TEKİRDAĞ’IN SORUNLARINI MECLİS’TE ANLATACAĞIZ”

Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ 1. Sıra Milletvekili Adayı İlker Yücel’in ardından vatandaşlara seslenen MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Üretürk; “Gönlü Türkiye Yüzü Al Bayrak olan hemşehrilerim hoş geldiniz, şeref verdiniz. Seçimlere 14 gün kala seçim büromuzu Ülkücü Hareketin kalesi olan Çiftlikönü’nde açıyoruz. Sizlerle birlikte olmaktan onur ve gurur duyuyoruz. Bizler, 14 Mayıs’ta Ülkücü Milliyetçi Hareket’in 2015’te emanet bıraktığı bir sandalyeyi çoğaltarak Tekirdağ’ın sesi olarak Ankara’ya gideceğiz inşallah. Hep birlikte sizin sesinizi, sizin görüşlerinizi, Tekirdağ’ın sorunlarını Meclis’te anlatacağız. Sağ olun, var olun. Allah’a emanet olun.” İfadelerini kullandı.

SÜLEYMAN FETHİ ŞİRİN: “KİRLİ PAZARLIKLARLA KURULAN İTTİFAKLARLA DEĞİL BEKA ÜZERİNE KURULAN CUMHUR İTTİFAKIMIZLA SEÇİMLERE GİDECEĞİZ”

MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Üretürk’ün ardından MHP Tekirdağ İl Başkanı Süleyman Fethi Şirin de bir konuşma yapıp seçim öncesi uyarılarda bulundu. İl Başkanı Şirin; “6’lı Masada kirli pazarlıklarla kurulan İttifaklarla değil, çıkarsız Beka üzerine kurulan Cumhur İttifakımızla seçimlere gideceğiz. Allah’ın izniyle sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yüksek bir oy oranıyla Cumhurbaşkanı seçip Milletvekillerimizi sizlerle birlikte Ankara’ya göndereceğiz İnşallah.” diye konuştu.

SABRİ ÇINAR: “TEKİRDAĞLI HEMŞEHRİLERİMLE BU GÜZEL COŞKUYU OLUŞTURAN SİZLERLE BİRLİKTE OLMAK BİZLERİ UMUTLANDIRIYOR”

MHP Tekirdağ İl Başkanı Süleyman Fethi Şirin’in ardından açılış öncesi son sözü Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar söyledi. Çiftlikönü Mahallesi’nin Milliyetçi Hareket Partisi’nin kalesi olduğunu ifade eden Sabri Çınar; “Bozkurt’ların yuvası dediğim Çiftlikönü Mahallemizde Tekirdağlı hemşehrilerimle bu güzel coşkuyu oluşturan sizlerle birlikte olmak bizleri umutlandırıyor. Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in ismini yaşattığımız bu güzel mahallemizde Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in bizlere emanet ettiği davaya hiçbir zaman ihanet etmeyip bu dava uğruna her zaman sandıkta görevini yapan değerli mahalle sakinlerimize seçim irtibat ofisimiz hayırlı uğurlu olsun. Sayın vekillerime Parlamento’da şimdiden başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR