Çarşamba, Haziran 19, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMYİNE AYNI REZALET! BİRİ BUNA DUR DESİN

YİNE AYNI REZALET! BİRİ BUNA DUR DESİN

Tekirdağ Esnaf Sanatkarlar Birliği ve Pazarcılar Odası Başkanı Sami Kayın, sahilde açılan yöresel pazara tepki gösterek “Bunlara kim izin veriyorsa Tekirdağ esnafına ihanet ediyor. Yazıktır günahtır benim esnafım can çekişiyor” dedi.

Tekirdağ Süleymanpaşa ve Çorlu’da daha önce açılan ve tepkilerden dolayı kapanan yöresel pazarlara bir yenisi daha eklendi. Tekirdağ dışından esnafların yöresel ürün sattığı pazar sahil dolgu sahada açıldı. Yöresel ürünlerin yanında yiyecek içecek hatta kokoreç dahi satıldığı görüldü.

Bu duruma tepki gösteren Tekirdağ Esnaf Sanatkarlar Birliği ve Pazarcılar Odası Başkanı Sami Kayın, “Bu oluşumlara kim yada kimler izin veriyorsa Tekirdağ esnafına ihanet ediyor. Sayın başkanlarımdan bu işin durdurulmasını istiyorum. Esnaf can çekişiyor. Vergi sgk altında ezilirken yazık etmeyin. Lütfen bu kepazeliği sonlandırın. Bir daha da bu işlere müsade etmeyin” dedi.

Kısa bir süre önce Tekira AVM içinde benzer bir pazar açılmış Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel pazarı kapatarak AVM’ye zabıta marifetiyle cezai işlem uygulamıştı.

 

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR