Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMGenelYEŞİLAY OKULLARA ÇIKARMA YAPTI

YEŞİLAY OKULLARA ÇIKARMA YAPTI

Yeşilay Tekirdağ Şube Başkanlığı Tekirdağ’da eğitim gören tüm çocuklara ulaşmak hedefiyle yola çıkarak bir dizi ilkokul ve ortaokula ziyaretler gerçekleştirdi.

Süleymanpaşa’da eğitim veren İnönü Ortaokulu, 50. Yıl Ortaokulu, Fevzi Çakmak Ortaokulu, Öğretmen Mediha Mehmet Tetikol İlk ve Ortaokulu, Ticaret Borsası İlk ve Ortaokulu, Hacıilbey İlkokulu, Tekirdağ İlkokulu, Atatürk İlkokulu, Süleymanpaşa İlkokulu, Cumhuriyet İlkokulu, Cafer Tayyar İlkokulu, Hüseyin Pehlivan İlkokulu, Safiye Osman Çeliker İlkokulu, Şehit Piyade Er Ercan Ay İlkokulu, Murat Hüdavendigar İlkokulu ve Nurettin Ekmekçioğlu İlkokullarına gerçekleşen ziyaretlerde okul idareleri, rehberlik servisleri ve okul aile birlikleri ile görüşmeler sağlandı. Yeşilay Kampanyaları ve TBM çalışmaları hakkında bilgi alışverişi gerçekleştirilen toplantılarda “Yeşilay Kulüpleri” de unutulmadı. Kulüp ve okul öğrencilerine tahkim edilmek üzere “Bağımlılıkla Mücadele” mesajları içeren promosyonluk hediyeleri rehberlik servislerine teslim eden Şube Başkanlığı okul idareleri, rehberlik öğretmenleri ve okul aile birliklerinden bağımlılıkla mücadelede kararlılık sözleri aldı.

Tekirdağ Yeşilay Şube Başkanı Sadık Baş; “Çocuklarımızın erken yaşta Yeşilay ile tanışması bizim için oldukça önemli bu anlamda Tekirdağ’daki bütün okullarla işbirliği çalışmalarımız devam edecek. Bize destek veren başta Milli Eğitim İl müdürümüz Ersan Ulusan İlçe müdürümüz Ebubekir Atilla bey’e tüm okul müdürleri ve rehber öğretmenlerimize ve okul aile birliklerimize teşekkür ederiz” dedi.

Yeşilay’a verilen desteklerden ötürü Şube Başkanlığı tarafından teşekkürlerin iletildiği toplantılar, okul panoları ve ortak alanlardaki “Bağımlılıkla Mücadele” afiş eksiklerinin giderilmesiyle sona erdi.

Yeşilay Tekirdağ Şube Başkanı Sadık Baş

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR