Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMYAŞAM HASTANESİNDEN TEKİRDAĞ HALKINA MÜJDE

YAŞAM HASTANESİNDEN TEKİRDAĞ HALKINA MÜJDE

Tekirdağ Yaşam Hastanesi’nin yönetimini devralan Doktor Önder Önen Tekirdağ Günaydın Gazetesi’ne özel açıklamada bulundu.

Önder Önen yaptığı açıklamada, Yaşam Hastanesinde daha önce bulunmayan fakat Tekirdağ halkının talep ettiği cildiye, plastik cerrahi ve obezite ameliyatlarının artık Yaşam Hastanesi’nde de gerçekleşeceğini belirtirken, Uluslararası Sağlık Turizmi projesiyle de Tekirdağ ekonomisine büyük katkı sağlayacaklarını iletti.

YENİ YÖNETİMLE YENİ HİZMETLER GELDİ

Genç ve girişimci yönetimle yeni hizmetlerin geldiğini söyleyen Doktor Önder Önen, “Yaklaşık 10 aydır hastane Başhekimliğini, 3 aydır da tüm yönetimi devir aldık. Genç ve girişimci bir ekibimizle yeni girişimlerde bulunuyoruz. Özellikle Uluslararası sağlık turizmi alanında çalışmalar yürütüyoruz. Bu Uluslararası Sağlık Turizmi projemiz sadece hastanemizi değil, tüm Tekirdağ esnafını etkileyecek bir proje. Tekirdağ’a girecek döviz miktarını artıracak bir durum. Cildiye ve plastik cerrahi branşlarında yenilenip geliştiriyoruz. Ayrıca obezite ameliyatlarımızı da yapmaya başlıyoruz. Bunlar daha önceden hastanemizde hizmet olmayan ve yeni yönetimimizle birlikte Tekirdağlılara kazandırdığımız hizmetler” dedi.

“BÖLGENİN EN İYİ HEKİMLERİ YAŞAM HASTANESİ’NDE”

Yaşam Hastanesi’nin hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkartacaklarını belirten Önder Önen, “Uluslararası Sağlık Turizmi projemizi biraz detaylandırırsak bu projede Balkan Ülkelerinin sağlık sistemleri bizimki kadar gelişmiş olmayan ülkelerin bazı ameliyatlarını ve tedavi sürecinde ülkemize getirip burada ameliyatlarının yapılması ve şehrimizde ağırlanmasını sağlamak. Ailesinin kısmen tatil yapması, hastanın burada tedavi görmesi şeklinde bir sağlık turizmidir. Tekirdağ’da sağlık konusunda hizmet verdiğimiz hastalar verilen hizmeti referans kabul ederek daha fazla turistin Tekirdağ’a gelmesi konusunda yardımcı olacaklardır. Bölgenin en iyi hekimleri burada. Bizler yeni yönetim olarak hizmet kalitemizi en üst seviyeye çıkartacağımızın sözünü veriyorum” ifadelerine yer verdi.

ERTAN GENCE

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR