Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMYAŞAM HASTANESİ AİLESİ BİR ARAYA GELDİ

YAŞAM HASTANESİ AİLESİ BİR ARAYA GELDİ

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Tekirdağ Yaşam Hastanesi Yönetim Kurulu Üyeleri ve Hastane hekimleri aynı grup işletmesi olan Big Mamma’s restoranda bir araya gelerek kaynaşma yemeği düzenlediler.

Yaşam Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Önder Önen, “Hastane bünyemize katılan yeni hekim arkadaşlarımız ile daha önce aramızda olan hekim arkadaşlarımızın bir araya gelerek kaynaşması ve Tıp bayramı nedeniyle böyle bir organizasyon düzenledik. Yeni ve eski çalışma arkadaşlarımızla birlikte Yaşam Hastanesi olarak çok büyük bir ivme gerçekleştirdik. Yaşam Hastanesi değişiyor ve gelişiyor dedik ve bu konuda hekim arkadaşlarımıza teşekkür etmek için bir araya geldik.  Yaşam Hastanesine yeni gelen 9 arkadaşımız görevlerine başladılar. 4 arkadaşımız daha göreve başlayacaklar. Branşlarında en iyi isimler Yaşam Hastanesi bünyesine katılacaklar. Sağlık alanında bu değişimle beraber Tekirdağ halkına hak ettiği hizmeti sağlamaya başladığımızı düşünüyoruz. Daha da hizmet kalitemizi arttıracağız. Hastanemiz de ne eksikse hepsini çok yakın zamanda kazandıracağız. Sağlık turizminde de büyük bir atılım yaparak Tekirdağ halkına hak ettiği hizmeti vereceğiz” dedi.

Big Mamma’s da düzenlenen organizasyona, Yaşam Hastanesi Yönetim Kurulu Üyeleri Op. Dr. Önder Önen, Zübeyde Önen, Hakan Koç, Meriç Kumbul ve Yaşam Hastanesi hekimleri katıldı.

  

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR