Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMYARIN BU YOLLARDA ARAÇ VE YAYA TRAFİĞİ KAPATILIYOR!

YARIN BU YOLLARDA ARAÇ VE YAYA TRAFİĞİ KAPATILIYOR!

57. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu etkinliği nedeniyle turun yapılacağı tüm güzergahlarda 10.00 ile 16.00 arasında araç ve yaya trafiği kapatılıcak.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “57. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu etkinliğinin 16 Nisan 2022 (cumartesi) tarihinde yapılacak olan 7. etabı Gelibolu- Tekirdağ güzergahında gerçekleşecektir.

Bisiklet Turu kapsamında krokide mavi çizgi halinde belirtilen güzergah oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçmek amacıyla 16 Nisan 2022 tarihinde saat 10:00 ile 16:00 arasında araç ve yaya trafiğine kapatılacaktır.

Süleymanpaşa ilçesi Atatürk Bulvarı (sahil güzergahı) ise araç trafiğine ve araç parklanmalarına 15 Nisan 2022 gecesi itibariyle kapatılacaktır.

📍 Kavakköy ➡ Şarköy Malkara yolu ➡ Yörgüç – Yayaköy – Çınarlı ve Kirazlı Mahalleleri ➡ Hoşköy Mahallesi ➡ Gaziköy Mahallesi ➡ Uçmakdere Mahallesi ➡ Kumbağ Mahallesi ➡ Barbaros Mahallesi ➡️ Altınova Mahallesi ➡ Barbaros Caddesi ➡ Atatürk Bulvarı (sahil yolu) ➡ Cumhuriyet Meydanı 🚩(finish çizgisi)” denildi.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR