Pazar, Temmuz 21, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMYAĞCIOĞLU SİYASET ZAMANI DEĞİL BİRLİK ZAMANI!

YAĞCIOĞLU SİYASET ZAMANI DEĞİL BİRLİK ZAMANI!

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in Covid-19 pandemi salgını ile mücadele eden sağlık çalışanlarını korumak adına belediyenin fen işleri atölyesinde ürettirdiği sedye koruma kabinlerini herkes takdir ederken Cumhuriyet Halk Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı İlker Yağcıoğlu eleştirdi.

KABİNLERDE Kİ BELEDİYE LOGOSU OLAY OLDU !

CHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı İlker Yağcıoğlu kişisel sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda ;”Gönül Belediyeciliği” diye yola çıkılıp 1 yılın sonunda “Samimiyetsiz, Gösteri Belediyeciliği” ne geçiş yapıldı.Bu kadarına da pes.Süleymanpaşa Belediyesi -sadece birkaç adet- ürettiği sedyelerin üzerine, fotoğrafta gördüğünüz gibi logosunu koymuş. Amaç gösteriş yapmak.Kendilerini dindar olarak tanımlayan bu anlayışa “sağ elin verdiğini, sol elin görmemesi gerektiği” buyurulduğunu hatırlatmak isterim.Ne yani, bizim belediyelerimiz de hastanelere bağışladığı maskelere ve diğer ürünlere logolarını mı bassın ? Buradan bile siyasi hesap ve kazanç peşinde koşulması bizlere büyük üzüntü veriyor. Samimi yardım ve destek böyle mi yapılır? Eminim bu fotoğraf bütün Süleymanpaşalı hemşehrilerimizin içini acıtmıştır.” Dedi.

SİYASETİ KİMİN ŞOV AMAÇLA KULLANDIĞI BELLİ

Bu paylaşımının altına bir çok eleştiri alan CHP İlçe Başkanı Yağcıoğlu’na cevap AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezai Çetin’den geldi. Böyle bir dönemde siyaset yapmak istemediğinin altını çizen Çetin ;

Sn. Başkan; 1-) Şov yapıyor dediğiniz Belediye Başkanı siz şu an evinizde ayaklarınızı uzatmış kahvenizi yudumlarken Belediye binasında hala çalışıyor.

2-) Siz hafta sonu ailenizle sıcak yuvanızda otururken; Süleymanpaşa Belediyesi, sizin de sorumluluk alanımızda olan 59 kırsal mahallenin tamamındaki ihtiyaç sahiplerine Muhtarlarla beraber tüm Başkan Yardımcıları ile ev ev gezilerek erzak dağıtıldı. Bir tane fotograf gördün mü?

3-) Daha dün Özel Kalem Müdürü beni ve tüm siyasi parti ilçe başkanlarını arayarak (AK Parti, Chp, Mhp, İyi Parti) teşkilatlarınıza gelen erzak talepleri varsa bildirin, gözümüzden kaçan kimse kalmasın demedi mi?

4-) Son olarak bu eleştiriyi yaparak siyaseti kimin show aracı olarak kullandığını gösterdiğiniz için teşekkür ederim. “Daha çok şey yazarım da böyle bir dönemde siyaset yapmak istemiyorum.” şeklinde konuştu.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR