Salı, Mayıs 28, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMYAĞCIOĞLU ADAYLIĞINI AÇIKLADI İŞTE İLK SÖZLERİ

YAĞCIOĞLU ADAYLIĞINI AÇIKLADI İŞTE İLK SÖZLERİ

Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı olmak için CHP ilçe Başkanlığından istifa eden İlker Yağcıoğlu yapılacak olan ilçe seçimleri öncesi adaylığını açıkladı.

İlker Yağcıoğlu CHP örgütüne şöyle seslendi; “Gençlik Kollarında yetiştiğim, çeşitli kademelerinde büyük özveri ile çalıştığım, kurtuluşun ve kuruluşun partisi olan Cumhuriyet Halk Partimizin iki dönemden uzun bir süre İlçe Başkanlığı görevini gururla yürüttükten sonra, doğup büyüdüğüm, ekmeğini yediğim ilçemize Belediye Başkanı olarak hizmet etmek için görevimden ayrılmıştım.

Adaylık sürecinde genel merkezimizin mevcut belediye başkanımızla seçime girme kararı almasının ardından, kırılmadan, küsmeden ve ihtiyaç duyulan her an partimiz adayının seçimleri kazanması için elimden gelen her türlü katkıyı verdim. Maalesef ilçemizde yerel seçimler istediğimiz gibi sonuçlanmadı.

Artık yerel seçim sonrasında ortaya çıkan talihsiz sonucun izlerini silip, birlik ve beraberlik içerisinde omuz omuza yürümenin tam zamanıdır.

Yeni dönemde bir arada, omuz omuza, ötekileştirmeden ve tüm örgütümüzü kucaklayarak, her zaman yanınızda durup destek vererek, dili, dini, kökeni ne olursa olsun hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz.

Sevgimizi, azim ve kararlılığımızla büyüteceğiz.

Siyaseti maddi kazanç kapısı olarak görmeyen, bu anlayışta olanlarla da sonuna kadar mücadele eden, maddi, manevi fedakarlıktan kaçınmayan, hemşehrilerimizle selamı sabahı kesmeyen, en önemlisi de “yalansız olan” siyaset anlayışımızı sürdüreceğiz.

Bu uğurda, kibirden uzak, insani ve milli değerlere dört elle sarılan bir yönetim anlayışı vazgeçilmezimiz olacaktır. Amacımız örgütümüz adına güzel ve güçlü yarınlar için siz değerli partililerimizle işbirliği yapmak ve çocuklarımız için daha yaşanır bir Süleymanpaşa ortaya çıkarmaktır.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin mayasında var olan vatan ve millet sevgisini, hoşgörülü ve mütevazı tutumunu, sağduyulu tavrını, çözüm odaklı bir yaklaşıma sahip olduğunu göstermek biz Cumhuriyet neferlerinin yüce milletimize karşı sorumluluğudur.

Güçlü örgütün varlığını hissettirerek bu amaç ve ilkeler uğrunda çalışmak için siz değerli örgütümüzün desteğini bekliyor, saygılarımı sunuyorum.

Güçlü gelecek, birlikte gelecek.” dedi.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR