Salı, Haziran 25, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMVali Aziz Yıldırım Göreve Başladı

Vali Aziz Yıldırım Göreve Başladı

Son Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Muş Valiliğinden Tekirdağ Valiliğine atanan Vali Aziz Yıldırım için valilik önünde karşılama töreni düzenlendi. Yıldırım’ı karşılamak için valilik önüne gelenler uzun kuyruklar oluştu.

Karşılama törenine Vali yardımcıları, Garnizon Komutanı Tank. Kur. Alb Cumhur Mustafa Kıcanaoğlu, İl Jandarma Komutanı J. Albay Şahin Karakaş, İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, ilçe kaymakamları ve kurum müdürlerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

Vali Yıldırım, burada basına yaptığı ilk açıklamada, “Arkadaşlar hepinize merhaba cennet vatanımızın bir ilinden başka bir iline Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleri ile atanmış bulunuyoruz. İnşallah hepimize hayırlı uğurlu olur. Muş’ta tarım ve hayvancılık çok fazlaydı burada da sanayi ve tarımın çok fazla olduğunu biliyoruz. İnşallah burada da hizmetlerimize hep birlikte devam edeceğiz. Bu konuda zaten gerek daire amirlerimiz, gerek basınımız, gerek sivil toplum kuruluşlarımız, gerek vatandaşımız belediyelerimiz ile birlikte çalışma gayreti içerisinde olacağız. Tek bir gayemiz var Tekirdağ’a Tekirdağlıya ve dolayısıyla Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşına, devletimize hizmet etmektir gayemiz. Hepinize çok teşekkür ediyorum” diyerek valilik makamına geçti.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR