Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMULTRA LÜKS PROJENİN TANITIMI YAPILDI

ULTRA LÜKS PROJENİN TANITIMI YAPILDI

Ümetaş – Ümetoğulları İnşaat tarafından Atatürk Mahallesi TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi karşısında yer alan ultra lüks 48 dairelik projenin tanıtım lansmanı düzenlendi.

Proje tanıtım programına katılanları Ümetaş- Ümetoğulları firmasının sahibi İnşaat Mühendisi Sebahattin Ümet ve oğlu Melikşah Ümet katılanlarla tek tek ilgilendi. Daha sonra kurban kesimi ve dua edildikten sonra proje konusunda Sebahattin Ümet bilgi verdi.

İnşaat Mühendisi Sebahattin Ümet yaptığı açıklamada, “Doğu batı yönünde Çanakkale-İstanbul istikametinde çevre yoluna, 57. alay caddesi üzerinden bağlantısı olan Yeni Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne 600 metre yakınlığa sahiptir. Ayrıca Yeni Şehir Hastanesi, Diş Hastanesi, Otogar ve şehir merkezine 2 km uzaklıktadır. Projemiz, NKÜ kampüsüne ise 3 km mesafededir. Projemizde açık yüzme havuzu, site içi otopark ve güvenlik olacaktır. Safir Residence projemiz 48 adet daireden ve 2 adet ticari işyerlerinden oluşan ultra lüks projedir. Tüm müşterilerimizi projemizi görmeye ve bilgi vermeye davet ediyorum” dedi.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR