TURİZM MÜDÜRÜ NKÜ’YE DÖNDÜ « Tekirdağ Günaydın Gazetesi

1 Ağustos 2022 - 18:14

TURİZM MÜDÜRÜ NKÜ’YE DÖNDÜ

TURİZM MÜDÜRÜ NKÜ’YE DÖNDÜ
Son Güncelleme :

05 Kasım 2018 - 20:56

Tekirdağ Namık Kemal Ünivesitesi’nde Sosyal İşler ve Kültür Daire Başkanıyken, Tekirdağ İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Hakan Cömertler tekrardan Namık Kemal Üniversitesine döndü.

Cömertler’e üniversitede Tıp Fakültesi sekreterliği görevi verileceği öğrenildi. Cömertler’in 6 aylık görev süresinin bitmesi Tekirdağlı turizmcileri ve Kültür Turizm Müdürlüğü çalışanlarını üzdü.

TÜRSAB Trakya Başkanı Orhan Çebi konuyla ilgili şunları ifade etti;

“ Hakan Cömertler kısa zamanda Tekirdağ’ın turizminle ilgili başarılı işlere imza attı. Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevini başarıyla sürdürmekteydi. Kasım ayı içerisinde Kültür Turizm Müdürlüğü, kültür merkezinde ki yeni yerine taşınacak. Biz Tekirdağ Kültür ve Turizm Müdürlüğü koltuğunun uzun süre boş kalmasını istemiyoruz. Bu şehrin ileri gelenleri, milletvekillerimiz Tekirdağ’ın turizm potansiyelinin maalesef farkında değiller. Hakan Bey’in tekrardan aynı göreve uzun süreli atanması için Tekirdağ Milletvekillerinin devreye girmesini bekliyoruz. Bizde Hakan Cömertler’in tekrardan göreve gelmesi için gerekli girişimleri yapacağız. “ açıklamasında bulundu.