Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMTESKİ BU NEYİN NESİ?

TESKİ BU NEYİN NESİ?

ERTAN GENCE / GÜNAYDIN GAZETESİ

Tekirdağ’ın Değirmenaltı Mahallesi’ne giriş bölgesi olan yolda  bozulan TESKİ logolu araç 10 gündür vatandaşları ve sürücüleri sıkıntıya sokuyor.

Özel bir hastanenin önünden geçip Değirmenaltı Mahallesi’ne doğru gidilen yolda bozuk TESKİ’nin aracı trafiği felç ediyor. Vatandaşların TESKİ’yi arayıp araçlarını kaldırmasını talep etmesine rağmen; “TESKİ görevlileri araç bize ait değil” diyerek duyarsız kalması vatandaşın tepki göstermesine neden oldu.

TESKİ’den ihale alan bir firmaya ait olduğu iddia edilen aracın neden 10 gündür orada olduğuna ise kimse anlam veremedi. Belirtilen bölgede yaşayan bir vatandaş, “Bu araç 10 gündür burada. TESKİ’yi aradık. Aracınızı buradan çekin diye ama bize verdikleri cevap araç bizim değil. Eee sizin değil ama üstünde TESKİ yazıyor. Kim ilgilenecek bununla. Bu araç yüzünden burası gece saatlerinde trafik kazalarına davetiye çıkartıyor. Çift şeritli bir yol burası. Zaten trafik problemi var. Birde bu araç tuz biber oldu. Yetkililerin lütfen müdahale etmesini istiyoruz” dediler.

 

 

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR