Salı, Mayıs 28, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMTEK ADAYLA SEÇİME GİDİYORLAR

TEK ADAYLA SEÇİME GİDİYORLAR

İYİ Parti Tekirdağ’da ilçe kongrelerini yapmaya devam ederken, Süleymanpaşa ilçe kongresi 15 Mart 2020 tarihinde gerçekleşecek.

“KONGRELERİMİZ ŞÖLEN HAVASINDA GEÇİYOR”

Karaevli Düğün Salonunda saat 11.00’da gerçekleşecek olan İYİ Parti Süleymanpaşa İlçe Kongresi için sadece Ali Darıcı’nın aday olacağı öğrenildi. İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Sertaç Alkaya kongrelerle ilgili gazetemize yaptığı açıklamada, “Şuana kadar 5 ilçemizde kongrelerimizi şölen havasında gerçekleştirdik. Çerkezköy, Kapaklı, Şarköy, Malkara ve Çorlu ilçe Başkanlarımız güven tazeledi. Onlara buradan da görevlerinde başarılar diliyorum. Şuana kadar Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı için İl Başkanlığına gelen bir başvuru olmadı. Adaylar yakın zamanda başvurularını yapacaklardır. 15 Mart Pazar günü Karaevli Düğün Salonunda gerçekleşecek kongremize tüm Süleymanpaşalı vatandaşlarımızı davet ediyoruz” dedi.

DARICI YÖNETİMİNDE ÜYE PATLAMASI YAŞANDI

2014-2019 yılları arasında Süleymanpaşa Belediyesi kurucu meclis üyeliği yapan, Denetim komisyon Başkanlığı ve Plan Bütçe Komisyon üyeliği tecrübelerinin yanı sıra siyasetin neredeyse her kademesinde görev alarak tecrübe kazanan İYİ Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ali Darıcı, 15 Mart’ta tekrardan ilçe başkanı olmak için aday olacağı öğrenildi. Ali Darıcı İYİ Parti ilçe başkanı olduktan sonra üye bazında İYİ Parti olarak en çok üye Süleymanpaşa’da yapıldı.  Yüzde 150 oranında üye patlaması yaşayan İYİ Parti teşkilatında Ali Darıcının tekrardan İlçe Başkanı olarak devam etmesine kesin gözüyle bakılıyor. Ali Darıcı başkanlığında sosyal etkinlikler, parti etkinlikleri bakımından da çalışmalarını aralıksız sürdüren Ali Darıcı ve yönetimi parti teşkilatının güvenini korumaya devam ediyor. Ayrıca İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanlığı seçimleri ise nisan ayında gerçeklemesi planlanırken başkanlık için Sertaç Alkaya, Gökhan Metiner ve Şaban Terzi adaylığını açıkladı.

ERTAN GENCE

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR