Pazar, Temmuz 21, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMSÜLEYMANPAŞA’YA İHANET ETTİLER

SÜLEYMANPAŞA’YA İHANET ETTİLER

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel yollar belediye tarafından tamamlandıktan sonra tekrar kazı yaptıkları için alt yapı kurumlarından TESKİ ve GAZDAŞ’ın bu şehre ihanet ettiğini söyleyerek çok sert eleştirdi.

“1 AYDA 700 NOKTADA KAZI YAPTILAR”

Başkan Cüneyt Yüksel Genç Bakış programında yaptığı açıklamada, “Bütün alt yapı kurumlarını geçen yıl çağırdık. Biz 2020 yılında şu mahallelerde şu caddeleri yapacağız. Sizin buralarda alt yapı eksiğiniz varsa girin yapın ve çıkın dedik. Daha sonra bu konularla ilgili tartışma yaşamayalım. Bizim bu sözlerime kulak veren de oldu. Vermeyende oldu. Özellikle TESKİ ile ilgili ciddi sıkıntılarımız var. TESKİ bir ay içerisinde yaklaşık 700 noktada kazı yaptı. Öylece bırakıp gidiyorlar. TESKİ Genel Müdürü ve Yardımcısına defalarca bu durumu izah ettim. Bununla ilgili önümüzdeki günlerde açıklama yapacağım. Alt yapı kurumlarının bu şehre nasıl ihanet ettiklerini, bu milletin parasının nasıl heba edildiğini anlatacağım” dedi.

“BU ŞEHRİN KURALLARINA UYACAKLAR”

GAZDAŞ’ın zamanında parsel bağlantıları yapmadığı için tekrar kazı yaptığını söyleyen Başkan Yüksel, “Bu sadece TESKİ değil. Bunlardan biri de GAZDAŞ. Ben GAZDAŞ’a benim programıma uyacak şekilde kendini ayarlayacaksın dedim. Kumbağ’da 1 buçuk yıldır aralıksız asfalt ve taş çalışması yapıyoruz. GAZDAŞ’ın bölge müdürüne söyledim. Neden oralarda çalışmalar yapılırken parsel bağlantı çalışmaları yapalım diye söylemedin dedim. Ben çalışırken bana burada parsel bağlantım yok diye niye demedin? Apartmanlara kutularını koyalım desen ben hayır mı diyeceğim? Bu şehre alt yapı konusunda en büyük ihaneti edenlerden birisi de GAZDAŞ’tır. Çünkü bu milletin parasını alıp da alt yapısının yapılacağı belli olan bir yere sen parsel bağlantılarını yapmazsan yapılan yolu tekrardan yamalı bohçaya çeviriyorsan bu şehre ihanet ediyorsundur. Ben onlara söyledim. Bundan sonra bana uyacaksınız. Ben bu milletin parasını 3 defa heba ettirmem. Bu şehrin kurallarına alt yapı kurumları uymak zorunda. Bunun bedellerini hukuki yoldan en ağır şekilde ödeyeceklerdir” dedi.

ERTAN GENCE

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR