Pazar, Temmuz 21, 2024
spot_img
Ana SayfaMANŞETSüleymanpaşa Travel Jolly Tur Şubesi Açıldı

Süleymanpaşa Travel Jolly Tur Şubesi Açıldı

Tekirdağ’da 1991 yılından bu yana faaliyette bulunan Topçu Lojistik ve Turizm A.Ş firması, bünyesine Süleymanpaşa Travel Jolly Tur şubesini kattı.
Tekirdağ’ın Süleymanpaşa İlçesi Peştemalcı caddesi üzerinde Süleymanpaşa Travel Jolly Tur şubesi resmi açılışı gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen açılışa Süleymanpaşalı vatandaşların yanı sıra, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak katıldı.
Açılışta konuşan Acente sahibi Hasancan Topçu; ‘’ 1991 yılından bu yana aile şirketi olarak Tekirdağ’da faaliyet gösteren firmamız, bugün itibarı ile Turizm sektöründe önemli bir yere sahip olan Süleymanpaşa Travel Jolly Tur şubesini açmış bulunmaktayız. Burada amacımız Tekirdağlı vatandaşlarımıza kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sağlamak. Açılışımıza katıldığınız için hepinize çok teşekkür ederim.’’ Dedi.
Açılışa katılan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, firma yetkililerini tebrik ederek Süleymanpaşa Travel’in verdiği hizmetler hakkında bilgi aldı. Açılış kurdele kesim töreninin ardından sona erdi.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR