Pazar, Temmuz 21, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMSÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ'NDE KİM GİTTİ KİM KALDI?

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ’NDE KİM GİTTİ KİM KALDI?

31 Mart yerel seçimlerinde Süleymanpaşa Belediyesini Cüneyt Yüksel’in kazanmasının ardından Belediye’nin kurumsal yapısının neredeyse tamamı değişti.

EŞKİNAT’IN MÜDÜRÜ BAŞKAN YARDIMCISI OLDU

İlk olarak Özel Kalem Müdürü olarak Gökhan Saygı’yı atayan Cüneyt Yüksel, Başkan yardımcıları olarak da Sabri Çınar, Hüseyin Uzunlar, Gökhan Saygı, Şenol Karaküçük’ü atadı. Son belediye meclis toplantısında ise Cüneyt Yüksel, Ekrem Eşkinat döneminde Ruhsat ve Denetim Müdürü olan Gamze Demir’i Belediye Başkan Yardımcısı olarak atadı.

İŞTE GİDEN MÜDÜRLER

Temizlik İşleri Müdür Vekili Hasan Yüksel, Bilgi İşlem ve Destek Hizmetleri Müdürü Müslüm Payam, Fen İşleri ve Muhtarlık İşleri Müdürü Halit Ariş, Sosyal İşler Müdür Vekili Ali Dündar, Yazı İşleri Müdürü Nevin Günaydı, Hukuk İşleri Müdür Vekilli Merve Dökmen Serin, Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdür Vekili Hüseyin Güler görevlerinden ayrıldı.

MÜDÜRLÜKLERDE DEĞİŞİM RÜZGARI

Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdür Vekili Hüseyin Güler’in ayrılmasından sonra gelen Hulusi Özocak Sosyal İşler Müdür Vekilliğine, Fen İşleri ve Muhtarlık İşleri Müdürü Halit Ariş’in ayrılmasından sonra bu müdürlüklere Kenan Taşkın,  yeni kurulan Emlak İstimlak Müdür Vekilliğine Rafet Bayrak, İnsan Kaynakları Müdür Vekili Bülent Demiröz Temizlik İşleri Müdür Vekilliğine, yeni kurulan Gençlik ve Spor müdür vekilliğine Suat Durmaz, Yazı İşleri Müdürü Nevin Günaydı’nın yerine Hafize Çelik, Destek Hizmetleri Müdürü Müslüm Payam’ın yerine Gamze Demir, Hukuk İşleri Müdür Vekilli Merve Dökmen Serin’in yerine Ebru Düzgen, Ruhsat ve Denetim Müdürü Gamze Demir’in yerine Mehmet Süser getirildi.

DÖRT MÜDÜR KALDI

Zabıta Müdür Vekili Turgut Ünsal, Mali Hizmetler Müdürü İslam Atak, İmar ve Şehircilik Müdür Vekili Şeniz Özarslan, Etüt ve Proje Müdür Vekili Gülcan Erol ise 7 aylık süre içerisinde görevlerine devam ediyor.

ERTAN GENCE

6 AY ÖNCEKİ KURUMSAL YAPI

BUGÜNKÜ KURUMSAL YAPI

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR