Çarşamba, Mayıs 29, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMSüleymanpaşa Basın Mensupları Derneği Faaliyete Başladı

Süleymanpaşa Basın Mensupları Derneği Faaliyete Başladı

Süleymanpaşa Basın Mensupları Derneği,  1. Olağan Genel Kurul toplantısının ardından ziyaretlerine başladı.

Süleymanpaşa Basın Mensupları Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, olağan kongrenin gerçekleşmesinin ardından Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile bir araya geldi. İlk olarak Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım ile Valilik makamında görüşen Süleymanpaşa Basın Mensupları Derneği yönetimi, daha sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile Tarihi Beşevler’de bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede,  derneğin amaçları ve çalışmaları anlatılırken, Tekirdağ’a ilişkin planlanan ve devam eden çalışmalarla ilgili de görüş alışverişinde bulunuldu.

Basın mensuplarının talep ve önerilerini dinleyen, Vali Aziz Yıldırım ve  Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, derneğin Tekirdağ’a ve Süleymanpaşa’ya hayırlı olması temennisinde bulundular.

Dernek Başkanı Abdullah Yalçın da Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a  teşekkürlerini ileterek şunları kaydetti:  ‘Öncelikle derneğimiz, Tekirdağ ve Süleymanpaşamıza hayırlı olsun. Bugün kongremiz sonrası ilk ziyaretimizi gerçekleştirdik. Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak bizleri ağırladı sorunlarımızı ve yapmayı planladıklarımızı dinledi, kendisine teşekkür ediyorum. Derneğimizin amacı meslektaşlarımızın haklarını savunmak, sosyal manada etkinlikler gerçekleştirmek ve gazeteci büyüklerimizin isimlerini yaşatmak olacaktır. Derneğimiz tüm meslektaşlarımıza da hayırlı ve uğurlu olsun.’’

Tarihi Beşevler’de Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile bir araya gelinen toplantıya, Süleymanpaşa Basın Mensupları Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Serap Cömertoğlu İşcan, Mesut Karaduman, Halil Dağ, Seral Barış,Yiğithan Nişancı, Cumhur Köse, Alpaslan Peker ve Hakan Karaca katıldı.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR