Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEM ‘SU FATURALARINDAN KÖTÜ KOKULAR GELMEYE BAŞLADI’

 ‘SU FATURALARINDAN KÖTÜ KOKULAR GELMEYE BAŞLADI’

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan 11 İlçe’de gerçekleştirilen toplantılar kapsamında Ergene’de yaptığı toplantıda yüksek su faturaları nedeniyle Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı eleştirdi.

Ergene ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulunan AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan ilk olarak Ergene’de ki mahalle muhtarları ile bir araya gelerek sıkıntılarını dinledi.

“CHP ZİHNİYETİNİN BULAŞTIĞI BELEDİYELERDE AYNI SORUNLAR VAR”

AK Parti İl Yönetim Kurulu toplantısında açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Mestan Özcan CHP Belediyelerini eleştirdi. Özcan; ‘’Görüyoruz ki, Kadir Albayrak’ın başında olduğu ve CHP zihniyetinin bulaşmış olduğu her belediye de aynı sorunu yaşıyor. Zulüm zihniyeti onu yaptık bunu yaptık diyen Albayrak bu yapılmayanlar için bakalım ne diyecek. Ben çok şaşırıyorum. Tüm uyarılarımıza rağmen, vatandaşlarımızın gözünün içine baka baka, hala yüksek bedelli su faturaları geliyor. Su faturalarından kötü kokular gelmeye başladı. İddialar vahim, yakında açıklayacağız. Ben de yerel yönetimler anlamında Büyükşehir Belediyesinin Ergene’ye verdiği önem hakkında birkaç cümle etmek istiyorum. Neler vaad etmiş Büyükşehir neler yapmış, neleri yapamamış?  İlçemizde Büyükşehir Belediyesinin yatırımı Kültür Merkezinin yapımı var, başka bir yatırım yok. Yine Teski problemleri var, faturalar hala yüksek ve Ergene mahallerinde sular çamurlu akıyor’’ dedi.

AK Parti İl Başkanı Mestan Özcan’ın gerçekleştirdiği 11 İlçe’de ki toplantıların 8’incisi ise Süleymanpaşa ilçesinde gerçekleşecek. Süleymanpaşa’da ilk olarak muhtarlar ile bir araya gelecek olan Özcan daha sonra teşkilat mensupları ile toplantı gerçekleştirecek.

ERTAN GENCE

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR