Pazar, Temmuz 21, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMSU ARITMA SİSTEMİNDE BU KAMPANYA KAÇMAZ!

SU ARITMA SİSTEMİNDE BU KAMPANYA KAÇMAZ!

2020 yılının mart ayında hizmete giren Gün Solar Su Arıtma Tekirdağ’da vatandaşlara hizmetini sürdürmeye devam ediyor. Kurban bayramına kadar su arıtma cihazlarında kampanya yapan Gün Solar Su Arıtma vatandaşların sağlıklı su tüketmesi için mücadele ettiklerini belirttiler.

DAHA UYGUNU BAŞKA YERDE YOK

Gün Solar Su Arıtma hakkında bilgi veren Hasan Uslu, “2020 yılının mart ayında şubemizi açtık. Şubemiz de kendi imalatımız fabrikadan halka iş yapıyoruz. Gün Solar Arıtma bizim kendi firmamız. Teknik ve bakım olarak tüm çalışmaları yürütüyoruz. Hidrofor pompa, dalgıç pompa, merkezi sistem arıtma, tezgah altı arıtma bunların hepsinin hizmetini sağlıyoruz.  Bu arıtma sistemi ile sularımıza analiz yapıyoruz. Tamamıyla hiçbir mikrop bakteri bırakmadan hepsinin özelliklerini yapıp vatandaşlara teslim ediyoruz. Şuanda Gün Solar Arıtma olarak bayram kampanyamız var. Pompalı 950 TL pompasız 650 TL.  Kurban bayramına kadar kampanya yaptık. Vatandaşlarımız fiyat araştırması yapabilir. İddia ediyoruz bizden daha uygunu yoktur. Ürünlerimiz 3 yıl garantili. 7/24 hizmet veriyoruz. Yangın pompası, merkezi sistem arıtma ve hidrofor hizmetlerimiz de mevcuttur. Bunların hepsini a’dan z’ye bizim firmamız yapıyor. Fabrikadan buraya geliyor ve biz burada üretiyoruz. Bizim üretimimiz bu. Bütün köylerimizde akan sularda kireç var. Biz bu kirecin yüzde 70’ini kesiyoruz. 3 tane filtre takıyoruz. Hem sağlıklı su içiyoruz hem de çamaşır ve bulaşık makinelerimizin hiçbirine kireç gitmiyor. Bu özellikleri de var. Tekirdağ’da bizden başka bu işi yapan yok” dedi.

TRAKYA BÖLGESİNE ÜCRETSİZ MONTAJ HİZMETİ

Teknik Sorumlu Can Uslu gazetemize yaptığı açıklamada, “Cihazımız 5 aşamadan oluşuyor. 1 numaralı filtre pisliği tutuyor. Şebeke sudan gelen toz, toprak çamur vs. gibi şeyler tutuyor. 2 numaralı filtre de sudaki kokuyu temizliyor. 3 numaralı filtre ise kloron alıyor. İnline filtreler bu işlere yarıyor. Bu filtreler çıktıktan kireç tutucuya geçiyor. Pletinium mebrandan çıktıktan sonra ARS tatlandırıcıya geçiyor ve buradan lüks musluğa gidiyor. Bu şekilde de kullanıma hazır oluyor. Cihazımız günde 180 litre su arıtıyor aktif şekilde. Cihaza göre farklılıklarda gösteriyor. Tüm Trakya bölgesine ücretsiz montaj hizmetimiz var. Taksitli imkanlarımız da mevcuttur. Biz merkezi su arıtma sistemi de kuruyoruz. Belli başlı petrollerin su arıtma sistemlerine bakıyoruz. Merkezi sistemi vatandaşlar bilmiyor. Ama bir çok avantajı var. Tezgah altı sistem sadece tek musluktan arıtılmış su geliyor. Merkezi sistem ile evin içindeki tüm su çıkış yerlerinde geçerli oluyor” diye konuştu.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR