Salı, Mayıs 28, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMŞATO ORGANİZASYONDAN KAÇIRILMAYACAK KAMPANYA!

ŞATO ORGANİZASYONDAN KAÇIRILMAYACAK KAMPANYA!

Şato Davet Organizasyon Sahibi Tuncay Taşhan, eylül ayında Özdoyuran Çamlık başta olmak üzere tüm organizasyonlarda yüzde 50 indirim yapılacağını açıklarken, indirim haberini alan organize yapacak vatandaşlar indirimden dolayı mutlu olduklarını belirttiler.

Kampanyanın detayları hakkında Tekirdağ Günaydın Gazetesi’ne açıklamada bulunan Şato Davet Organizasyon Yöneticisi Tuncay Taşhan, “Herkesin ekonomik olarak zor durumdan geçtiği bu dönemde Şato Davet Organizasyon olarak hayalindeki düğün, nişan, kına yada tüm organizasyonlarda yüzde 50 indirim kararı aldık. Özellikle evlenecek olan çiftlere destek olmak amacıyla hayallerinde ki organizasyonu hayata geçirmek adına böyle bir karar aldık.  Şato Davet Organizasyona bağlı Özdoyuran Çamlık, Özdoyuran Havuzbaşı, Tekiroba Et Mangal Restoran ve Huzur Kır Bahçesi’nde her türlü organizasyon yapılabiliyor. Hayallerindeki organizasyonlarını bu işletmelerimizde gerçekleştirmeye biz hazırız. Bu fırsat gerçekten bir daha gelmez. Hediyelerimiz de devam edecek. Düğün yapacak çiftlerimize ayrıca balayı tatilini de biz hediye ediyoruz. Şato Davet Organizasyon olarak her türlü vatandaşlarımızın ve kurumlarımızın yanındayız. Bu kampanyalardan yararlanmak isteyen vatandaşlarımız Şato Davet Organizasyon 0545 960 4659 numaradan bize ulaşabilirler” dedi.

Ayrıca Şato Davet Organizasyonun yeni şubesinin de açıldığının müjdesini veren Tuncay Taşhan, “Şuanda Tekirdağ Büyükşehir Belediye Binasının tam karşısında da yeni şubemizi açıyoruz. Burasının da açılışına özel indirimler gerçekleştireceğiz. Tekirdağ’a, Tekirdağ halkına elimizden ne geliyorsa hizmet etmek için çabalıyoruz. Biz her zaman diyoruz. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim” ifadelerine yer verdi.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR