Pazar, Temmuz 21, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMSağlık Mahallesi 9.’uncu Sokakta Asfalt Çalışmaları Başladı

Sağlık Mahallesi 9.’uncu Sokakta Asfalt Çalışmaları Başladı

Ergene’de Covid-19 salgınıyla mücadele çalışmalarının yanı sıra yol hizmetlerine de devam eden Ergene Belediyesi, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Sağlık Mahallesi 9.’uncu sokakta asfaltlama çalışmalarına başladı.

Ergene’de yapılmayan yolumuz kalmayacak sözünün arkasında duran Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Sağlık Mahallesi 9.’uncu sokakta asfalt çalışmalarının başladığı müjdesini verdi. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile birlikte çalışmaların yapıldığı yerde incelemelerde bulunan Başkan Yüksel burada ki asfaltlamanın sona ermesinin ardından Sağlık Mahallesi 6.’ncı sokak ve 1.’inci sokakta yol çalışmalarının başlayacağını belirtti.

Başkan Yüksel Pandemi döneminde Ergene’de 50.000 m2 parke taş yaptıklarını da belirterek, “Dünyayı ve Ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 salgınıyla Belediyemizin mücadelesi yoğun bir şekilde devam etmektedir. Salgınla mücadelenin yanı sıra Belediyemizin yol çalışmaları da aksatılmadan devam ediyor. Sağlık Mahallemizde Tekirdağ Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte bugün 9.’uncu sokağımızda asfalt çalışmalarına başladık, kısa sürede buradaki çalışmaların tamamlanmasının ardından 6.’ncı sokak ve 1.’inci sokaklarda yol çalışmalarımıza başlayacağız” dedi.

Belediye Başkanı Rasim Yüksel Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a da asfalt konusunda desteklerinden dolayı ayrıca teşekkürlerini iletti.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR