Pazartesi, Haziran 17, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMGenelŞAFAK BAŞA BÜYÜKŞEHİR İÇİN İSTİFA ETTİ

ŞAFAK BAŞA BÜYÜKŞEHİR İÇİN İSTİFA ETTİ

TESKİ’nin Başarılı Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, yaklaşan yerel seçimlerde Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olmak için TESKİ’de ki görevinden istifa ettiğini sosyal medya hesabından duyurdu.

Tekirdağ gündeminde sık sık Aday olacağı yönünde haberler çıkan TESKİ’nin başarılı Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, 2019 yerel seçimlerinde aday adayı olabilmek için TESKİ’de ki görevinden istifa ettiğini sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı.

HERKESE TEK TEK TEŞEKKÜR

Görevinden istifa ederek aday adayı olacağını duyuran Dr. Şafak Başa ; ‘’Genel Müdür olarak bütün bu çalışmaları yaparken şahsıma desteğini esirgemeyen başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir Albayrak olmak üzere, Genel Kurul ve Yönetim Kurulu üyelerimize, denetçilerimize, Genel Müdür Yardımcılarımıza, daire başkanlarımıza, ilçe şube müdürlerimize, her düzeyde görev yapan mesai arkadaşlarımıa, fedakarca görev yapan tüm TESKİ emekçilerine; eleştirileriyle bizi uyaran basın mensuplarımıza, işbirliği yaptığımız sivil toplum örgütlerine, kamu kurum ve kuruluşlarına; alt yapı çalışmalarının tamamlanmasını bizleri güvenerek sabırla bekleyen değerli Tekirdağ halkına sonsuz teşekkürlerimi sunarım.’’ İfadelerini kullandı.

HAKKINIZI HELAL EDİN

İstifasını duyurduğu paylaşımda herkesten tek tek helallik isteyen Dr. Şafak Başa ; ‘’Trakya’nın bir evladı olarak ülkemizin en güzel illerinden biri olan Tekirdağımıza hizmet edebilmek benim için onurların en büyüğüdür. Hakkınızı helal ediniz.’’ Dedi.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR