Pazartesi, Haziran 17, 2024
spot_img
Ana SayfaSİYASETSABRİ ÇINAR EŞKİNAT'I HEDEF ALDI

SABRİ ÇINAR EŞKİNAT’I HEDEF ALDI

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle MHP Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Sabri Çınar gazetemizi ziyaret ederek gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın hedef alan Sabri Çınar açıklamasında, “Bir Belediye Başkanı düşünün ki bünyesinde 7 ekonomist barındıran ama 50 milyon bandında borcu olan 150 milyon geliri, 180 milyon gideri olan, gelenin gideni karşılamadığı çekmiş olduğu krediler yüzünden her yıl 2 buçuk milyon TL faiz ödeyen; üç yıl boyunca gelen bütün yatırımcıları bir sebeple geri gönderen, şimdi ise mazot ihalesine bile kimsenin girmediği otel, tesis gibi yapılmak istenen yap-işlet-devret modeliyle olmasına rağmen hiçbir yatırımcının ihalesine katılmadığı belediyenin adı Süleymanpaşa Belediyesidir.

Ekrem Eşkinat ekonomiyi iyi yönetemedi. Yönetemediği gibi bu şehrin kaynaklarını yanlış yerlere harman savurdu. Çözüm tüketen bir belediye politikasından üreten bir belediye politikasına geçiş yapmaktır. Bünyemizdeki Mutlukent A.Ş profesyonel bir ekip tarafından yönetilip kar yapan hatta karla belediyemizin hizmetlerine katkı sağlayan bir şirket haline gelmesi lazım. Küçük dokunuşlarla insanların gönlüne girebilecek hizmetlerle hem insanımızı mutlu edip hemde yatırımcılar tarafından güvenilir bir belediye haline gelmemiz lazım” diye konuştu.

HABER: ERTAN GENCE

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR