Tekirdağ Günaydın Gazetesi

RECEP NİŞANCI’YI KIZDIRAN TELEFON

RECEP NİŞANCI’YI KIZDIRAN TELEFON
14 Ekim 2020 - 18:03

Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkanı Recep Nişancı, AK Parti Süleymanpaşa ilçe başkanlığının İl Başkan Yardımcılarını ve Yönetim Kurulu üyelerini telefonla aradıklarını belirterek İlçe başkanlığının bu yanlıştan dönmesi gerektiğini belirtti.

İl Başkan Yardımcılarının ve İl yönetim kurulu üyelerinin aranarak “yanlışlıkla istifa ettiniz galiba,yeni yapılanmamızda sizlere ihtiyacımız var ” sözlerine sert tepki gösteren İl Başkanı Nişancı, kişisel sosyal medya hesabından ilçe başkanlığına uyarıda bulundu.

NE YAPMAYA ÇALIŞIYORSUNUZ !

Konuyla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Gelecek Partisi İl Başkanı Recep Nişancı; ‘’ Bu neyin telaşı ve korkusudur? Şehrimizde insan kalmadı da il yöneticilerimizi arayıp “yanlışlıkla istifa ettiniz galiba,yeni yapılanmamızda sizlere ihtiyacımız var ” diyerek ne yapmaya çalışmaktasınız ? Hayır ! Kimse yanlışlıkla sizi terketmedi bilakis ; herkesin ve kesimin muzdarip olduğu yolsuzluk,yoksulluk,yasaklar ve yalandan bıktıkları için bilinçli olarak bıraktılar . Ya yapılan yanlışlardan dönün ya da biz sizleri temiz siyasetin adresi GELECEK Partisine bekliyoruz.’’

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.