Pazar, Temmuz 21, 2024
spot_img
Ana SayfaMANŞETRAMAZAN YAMAN'A SEVGİ SELİ

RAMAZAN YAMAN’A SEVGİ SELİ

İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Aday adayı Ramazan Yaman Çorlu’da yüzlerce taraftarı önünde meydan konuşması yaptı. Meydan konuşmasında kalpleri fethetti.

İYİ Parti Çorlu İlçe Başkanı Akın Yılmaz ve ilçe yöneticilerinin de katılım sağladığı meydan konuşması miting havasında geçti. Çorlu Heykel meydanında gerçekleşen meydan buluşmasında Ramazan Yaman taraftarları ellerinde Türk Bayraklarıyla Ramazan Yaman’ı milletvekili görmek istediklerini yoğun tezahürat yaparak dile getirdiler. Açılış konuşmasını Akın Yılmaz “Korkmuyoruz” diyerek başladı ve coşkulu kalabalığa seslendi. Ardından söz alan Makine Mühendisi İş adamı Ramazan Yaman kalabalığa seslendi.Sıfırdan zirveye bir başarı hikayesi: Ramazan Yaman Ramazan Yaman’ın konuşmasının başında küçük bir kız çocuğu kürsüye yaklaşarak Ramazan Yaman’a çiçek takdim etti. Alkışlarla karşılanan bu takdim sonrasında Yaman konuşmasına devam etti.

HEYKEL MEYDANI YÜZLERCE TARAFTAR İLE DOLDU

Çorlu’nun en hareketli meydanlarından olan Heykel Meydanına kurulan ses düzeni, afiş ve bayrak süslemelerine yüzlerce Çorlulu eşlik etti meydan konuşması mitinge dönüştü.

BOL BOL HATIRA FOTOĞRAFI RAMAZAN YAMAN’A OLAN SEVGİYİ GÖSTERDİ

Tekirdağ’ın en büyük ilçesi Çorlu’da yapılan meydan konuşmasında İYİ Partiden Tekirdağ Milletvekili aday adayı olan Ramazan Yaman’a Çorlulular sevgilerini Yaman ile fotoğraf çektirerek gösterdi. Çorlu’dan mutlaka milletvekili istiyoruz sloganları meydanı inletti

.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR