Salı, Mayıs 28, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMPİKAP CAFE RESTAURANT VE PİKAP SAHNE EL DEĞİŞTİRDİ İŞTE PİKAP'IN YENİ YÜZÜ

PİKAP CAFE RESTAURANT VE PİKAP SAHNE EL DEĞİŞTİRDİ İŞTE PİKAP’IN YENİ YÜZÜ

Tekirdağ’ın tecrübeli işletmecilerinden ve Tekirdağ’a kattığı yenilikleriyle tanınan M. Sadi Önen, Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü karşısında bulunan Pikap Cafe Restaurant Ve Pikap Sahne ve Gösteri Merkezi’ni devraldı.

Pikap’ı devir alır almaz hız kaybetmeyen Sadi Önen konsept ve menü değişikliğine gitti. Mehmet Sadi Önen menülerdeki kahvaltı ve yemeklerde yılların tecrübesini birleştirerek Tekirdağ’da sektör de iddialı olduklarını söyledi.

  • Sadi Önen Pikap’ı aldıktan sonra Pikap’ta ne gibi değişiklikler oldu?
  • Öncelikle misafirlerimizin rahat etmesi için mimari konsept değişikliğine gittik. Yeni konseptimizde modern çizgilere yer verdik ve artık Pikap’a gelen her müşterimiz deniz manzaralı yerlerde vakit geçireceklerdir.
  • Pikap’ta menü içeriği ve fiyat politikası nasıl oluştu?
  • Profesyonel bakış açısı ile kahvaltı ( Van kahvaltısını aratmayacak çeşitlerle) ana yemek çeşitleri, aparatifler ile menüyü daha çeşitli hale getirdik. Kullanılan hammaddesi tamamen 1. Sınıf hammaddeler den seçtik. Minik misafirlerimiz için sürpriz hediyeli çocuk menüleri oluşturduk. Fiyatlar konusunda ise makul sevilerde tutmaya gayret ettik. Biz Tekirdağ’da en fazla çeşit ve uygun fiyatlı bir mekan haline geldik. Çünkü Pikap Tekirdağ Tekirdağlılarındır. Önce insan ve kaliteli hizmet hedefiyle sektöre yeni bir bakış açısı getirmeye gayret edeceğiz.
  • Aileler için Pikap doğru adres mi?
  • Biz yeni konseptimizi oluştururken Tekirdağlı tüm vatandaşlarımıza uygun hale getirmeye çalıştık. Konsepti ve yeni menüsüyle aileler emin olsunlar Pikap’ta çok keyifli vakitler geçireceklerdir. Pikap’ta huzur, keyif ve güven vardır. Biz kapılarımızı tüm Tekirdağlı vatandaşlara açtık. Biz ne diyoruz? Pikap Tekirdağ Tekirdağlılarındır.
  • Covid-19 salgını ile ilgili önlemleriniz nelerdir?
  • Öncelikle Tekirdağ’ımıza ve Türkiye’mize geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz. Bu dönemde Sağlık Bakanlığı ve İçişleri Bakanlıkların tüm talimat ve genelgelerine uyuyoruz. Müşterilerimiz Pikap’a geldiklerinde önce ateş ölçümü gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz maske dağıtımı ve her müşterimizi yolcu ettikten sonra masa ve sandalyeleri dezenfekte ediyoruz. Personellerimize sık sık hijyen eğitimleri veriyoruz. Aldığımız bu tedbirlerle hem misafirlerimizi hem kendimizi güvence altına almaya gayret ediyoruz.
  • Buradan Tekirdağlı vatandaşlara son sözünüz ne olur?
  • Amacımız Tekirdağ’ın ve Tekirdağlıların fazlası ile hak ettiği elit, kaliteli, en iyi ürün ve hizmeti vermeye söz veriyoruz ve tekrar ediyoruz. Pikap Tekirdağ Tekirdağlılarındır.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR