Pazar, Temmuz 21, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMPARSEL PARSEL SATIYORLAR

PARSEL PARSEL SATIYORLAR

CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak’ın, CHP’li belediyeler de tarla arsa satışına izin vermeyeceğiz açıklamasına rağmen Tekirdağ’ın Malkara Belediyesi köy tüzel kişiliğinde belediyeye geçen yaklaşık 692 dönüm toplamda 32 tarla ve arsaları açık teklif usulü ile satılacak.

Büyükşehir yasası ile köy tüzel kişiliğinden Malkara Belediyesi’ne geçen yaklaşık 692 dönüm 32 adet taşınmaz, 2886 sayılı kanunun 45.nci maddesine göre açık teklif usulü ile satılacak. İhaleler Belediye binasındaki Encümen odasında ve Belediye Encümeni huzurunda yapılacak. Geçici Teminat bedeli muhammen bedelin yüz 3’ü kadar olarak belirlendi.  İhaleye iştirak edeceklerin Emlak ve İstimlak Müdürlüğüne son başvuru tarihi olan 02.06.2020 Salı Günü saat 17:00’a kadar müracaat etmeleri gerekiyor.

İSTENİLEN BELGELER

İhaleye katılacaklardan Nüfus Cüzdan Sureti (Gerçek Kişiler), Yerleşim Belgesi (Gerçek Kişiler) Vekaleten katılma halinde Noter tasdikli vekaletname, Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren noter tasdikli imza sirküleri ve yetki belgesi (Tüzel kişiler) Mevzuatı gereği tüzel kişiliğin siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret ve/veya Sanayi Odasından, Tüzel kişiliğin sicile kayıtlı olduğuna dair belge (Tüzel Kişiler) Dernek Tüzüğünün noter tasdikli sureti (Dernekler için), Tebligat için adres beyanı ve iletişim bilgileri.i Malkara Belediyesine ait herhangi bir borcu olmadığına dair belge, Geçici teminatın yatırıldığına dair makbuz veya 2886 sayılı D.İ.K. 26.maddesinde belirtilen teminat yerine geçen belgelerden birisi istenildi.

 

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR