Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMGenelODALAR BİRLİĞİNDEN İFTAR YEMEĞİ

ODALAR BİRLİĞİNDEN İFTAR YEMEĞİ

Tekirdağ Esnaf Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Sami Kayın, TBMM Başkanı Mustafa Şentop’unda katıldığı iftar düzenlendi.

Turizm Otelcilikte gerçekleşen iftar yemeğine, TBMM Başkanı Mustafa Şentop’un yanı sıra, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, STK temsilcileri, oda başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Ezanın okunmasının ardından oruçlar açılırken, ardından dualar edildi. Ardından günün anısına konuşmasını Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Sami Kayın yaptı. İftar organizasyonuna katılımlarından dolayı tüm davetlilere teşekkür ederken, esnafın sorunlarının çözümü konusunda herkese teşekkür etti. Tekirdağ’da esnafın daha iyi şartlara geleceğininde sözlerine ekledi.

Sami Kayın’ın ardından TBMM Başkanı Mustafa Şentop kürsüye geldi. Şentop, ülke gündemini yorumlarken, Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Sami Kayın’a bu güzel organizasyon için teşekkür etti. Ardından Tekirdağ’da esnafın sorunlarıyla ilgili sürekli görüştüklerini belirtti.

Program Mustafa Şentop’un konuşmasının ardından son buldu.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR