Çarşamba, Haziran 19, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMNİŞANCI'DAN AK PARTİ'YE KONGRE GÖNDERMESİ

NİŞANCI’DAN AK PARTİ’YE KONGRE GÖNDERMESİ

Gelecek Partisi 1. Olağan Kongre sonrası İl Başkanı seçilen Gelecek Partisi Tekirdağ Kurucu İl Başkanı Recep Nişancı mazbatasını aldı.

“BİZ BU PARTİYİ GELECEK SEÇİMLER İÇİN KURMADIK, GELECEK NESİLLER İÇİN KURDUK”

Adliye binasın partililer ile birlikte gelen Başkan Recep Nişancı İlçe seçim kurulu Başkanı Mustafa Kor’dan aldı. Mazbata töreni sonrası açıklamada bulunan Nişancı, “Mazbatamızı aldık. Allah İnşallah Tekirdağ’ımıza, ülkemize hayırlı hizmetler yapmayı nasip eder. Kongrelerimizin bir kısmını gerçekleştirdik. Çorlu, Süleymanpaşa, Marmaraereğlisi yaptık. Sırada Kapaklı var. Diğer ilçelerimizi de yapacağız. Artık yerelde sahada çalışmalarımıza başlayacağız. Bizde varız. Biz bu ülkeyi yönettik. Tekrardan yönetmeye de talibiz. Oluşturduğumuz yönetimlerle amacımızı gördünüz. Bu halk 49.5 oy verdi ve bu ülkeyi adam gibi yönettik. Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu’nun hiçbir veremeyeceği hesap yok. Biz bu partiyi gelecek seçimler için kurmadık, gelecek nesiller için kurduk” dedi.

“BİZİM OTOBÜSÜN SESİNİ DUYSUNLAR İSTEDİK”

Kongre alanının AK Parti’ye en yakın yerde yapılması tesadüf mü yoksa bilinçli yapılan bir hareket mi sorusuna Recep Nişancı şu şekilde cevap verdi; “AK Parti İl Binasını biz aldık. Ahmet Akçay ve ekibi almıştır. Biz dava adamıyız. Neredeysek orayı yüceltmeye çalışırız. Tesadüf mü bilmiyorum. Kan çekmiş olabilir. Görmeleri de iyi oldu. Çünkü yeni bir çınar filizleniyor. Artık hamasetle insanlara tepeden bakmakla bu işin olmayacağını onlarda bizim otobüsün sesini duysun istedik. Duydular da. Birkaç tur atmışlar. Olsun onlarda bizim arkadaşımız” diye konuştu.

ERTAN GENCE

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR