Pazar, Temmuz 21, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMNİŞANCI ; ‘’ Şehrimizi Gündelik Siyasete Alet Etmeyin!’’

NİŞANCI ; ‘’ Şehrimizi Gündelik Siyasete Alet Etmeyin!’’

Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkanı Recep Nişancı, Süleymanpaşa İlçesinde tabela savaşlarına dönen Büyükşehir ve Süleymanpaşa Belediyesi arasında ki basit rekabet hakkında basın açıklaması gerçekleştirdi.

En son Tekirdağ’ın Süleymanpaşa İlçesi Cumhuriyet Meydanında Hem Süleymanpaşa Belediyesinin, Hem de Büyükşehir Belediyesinin aynı anda aynı tabelayı koymasının bir hizmet olmayacağını bu tür basit hizmet yarışlarının vatandaşlara bir artı katmayacağını belirten Nişancı; ‘’ Şehrimizin tüm sorunu bitti, iş tabelaya mı kaldı ?’’ diyerek sitemde bulundu.

ŞEHRİMİZİN TÜM SORUNU BİTTİ DE BİZİM Mİ HABERİMİZ YOK !

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Gelecek Partisi İl Başkanı Recep Nişancı; ‘’ Bugün Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde yaşadığımız bu tabela olayı çok trajikomik bir olaydır. Hizmet yarışı her durumda iyidir fakat bu kadar basit işlerle vatandaşların gözlerini boyayarak bir hizmet yarışı içerisindeymiş gibi görünmekten vazgeçmelisiniz. İçerisinde bulunduğumuz şartlar nedeniyle, şehrimizin onca sorunu varken, aynı yere iki belediyenin de tabela dikme yarışına girmesini vatandaşlarımızın taktirine bırakıyorum. Merak ettiğimiz husus, Şehrimizin, Yol, Sosyal alanlar, İş İstihdamı ve en önemlisi Depremsellik ile ilgili sorunları çözüldü de bizlerin mi bundan haberi yok. Bu noktalarda çalışmalar yapıyorsanız hizmet yarışına giriniz. Bizlerde sizleri bu noktada destekleyelim, fakat bu kadar basit bir hizmet yarışı olmaz. Şehrin tüm sorunu bitmişte iş tabelaya kalmış algısı yaratmaktan vazgeçin.’’ İfadelerini kullandı.

KİMSE UMUTSUZLUĞA KAPILMASIN

Gelecekte bu belediyecilik anlayışının tamamıyla değiştireceklerinin altını çizen İl Başkanı Nişancı; ‘’ Tüm Tekirdağlı vatandaşlarımıza sesleniyorum. Kimse umutsuzluğa kapılmasın. Bizler inanıyoruz ki Gelecekte, güzel bir belediyecilik örneği ile sizlere hizmet edeceğimize inanıyoruz.’’ Diyerek sözlerini noktaladı.

 

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR