Çarşamba, Mayıs 29, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMNallar ve Ekibi, Depremzedelerin Gönüllerini Fethediyor

Nallar ve Ekibi, Depremzedelerin Gönüllerini Fethediyor

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ İl Başkanlığına seçildiği günden bu yana bir dakikasını bile boş geçirmeyen İl Başkanı Volkan Nallar, Tekirdağ’da hazırladıkları yardımları deprem bölgesine götürdü.

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ İl Başkanlığına seçildiği günden bu yana bir dakikasını bile boş geçirmeyen İl Başkanı Volkan Nallar, Tekirdağ’da hazırladıkları yardımları deprem bölgesine götürdü. Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ İl Başkanı Volkan Nallar, Asrın felaketinin yaşandığı Hatay’a giderek depremzedeler ile çadır kurdu. CHP Tekirdağ İl Başkanlığı, Tekirdağ’dan topladığı yardımları tırlar aracılığı ile deprem bölgesine göndermenin ardından Hatay’a üçüncü defa gitti. İl Başkanı Volkan Nallar, Milletvekili İlhami Özcan Aygun, İlçe Belediye Başkanları ve İlçe yöneticileri ile birlikte, Tekirdağ’dan hazırlanan yardımları tırlara yükleyerek Hatay’a götürdü.

TEKİRDAĞ’DAN GÖTÜRÜLEN 120 ÇADIRI ELLERİYLE KURDULAR

CHP İl Başkanı Volkan Nallar’ın öncülüğünde, deprem bölgesine yapılan yardımlar hız kesmiyor. Depremin ilk anından itibaren yardım toplayarak bölgeye ulaştıran Nallar ve ekibi yaklaşık 15 tır yardım göndererek depremzede vatandaşların yanlarında oldular. Nallar, son olarak Tekirdağ’dan hazırlatılan 120 çadırı, tırlara yükleyerek depremden etkilenen Hatay ve Gaziantep’in kırsal yerlerine ulaştırdılar. İl Başkanı Volkan Nallar, Milletvekili İlhami Özcan Aygun, İlçe Belediye Başkanları ve İlçe Başkanları ile birlikte götürülen 120 çadır kurularak depremzede vatandaşların hizmetine sunuldu.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR