Çarşamba, Mayıs 29, 2024
spot_img
Ana SayfaMANŞETMUSTAFA KESKİN RÜZGARI DEVAM EDİYOR

MUSTAFA KESKİN RÜZGARI DEVAM EDİYOR

Tekirdağ’ın tecrübeli ve sevilen siyasetçisi AK Parti Tekirdağ Milletvekili A. Adayı Mustafa Keskin, saha çalışmalarına durmadan devam ediyor.

Mustafa Keskin, Çorlu İlçe Başkanı iken yaptığı çalışmalarla AK Partililerin ve vatandaşların takdirini kazanırken, aday adayı olarak da AK Parti teşkilatları ile koordineli olarak vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.  Keskin, “Esnafımızı, vatandaşlarımızı ziyaret ederek ramazanlarını  kutluyoruz. İnşallah 15 Mayıs sabahı çok güçlü bir Türkiye’ye uyanacağız. Bizlere kapılarını gönüllerini, iftar sofralarını açan tüm vatandaşlarımıza ve esnaflarımıza ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Tekirdağ’ımızın her karışını gezerek çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız” ifadelerine yer verdi.

MUSTAFA KESKİN KİMDİR?

1975 yılında Çorlu’da Dünyaya gelen Mustafa Keskin İlk Orta Liseyi Çorlu’da okudu.

Üniversite İktisat mezunu olan Keskin, İngilizce veBulgarca bilmektedir.

Çiftçilik yanı sıra 15 yıl özel sektörde ihracat departman yöneticisi olarak görev yapan Mustafa Keskin 2018 yılından itibaren gayrimenkul sektörüne giriş yaptı.

Çorlu Belediye Meclis üyeliği görevi ve AKPARTİ ilçe başkanlığı görevlerinde bulunan Mustafa Keskin, evli 2 çocuk babasıdır.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR