Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMMÜJDELERİ YARIŞTIRDILAR...

MÜJDELERİ YARIŞTIRDILAR…

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan’ın Toprak Mahsulleri Ofisinin Başmüdürlük olmasını Tekirdağ halkına müjde olarak yansıtmasına, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak 4 proje de 187 buçuk milyonluk katkıyı paylaşması gündem oldu.

TMO BAŞMÜDÜRLÜK OLDU

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan yaptığı açıklamada, “Sevgili hemşehrilerim sizlere güzel bir müjdem var. Şehrimizin tarımsal kalkınmasına büyük önem veriyoruz. Çalışmalarımız neticesinde; TMO Tekirdağ Şube Müdürlüğü yapılandırılarak Başmüdürlük oldu ve faaliyetlerine Başmüdürlük olarak devam edecek. Hayırlı, uğurlu olsun! TBMM Başkanımız Sayın Mustafa Şentop hocamıza, Milletvekillerimiz Sayın Mustafa Yel ve Sayın Çiğdem Koncagül’e, gayretleri için şükranlarımı sunuyorum. Başmüdür olarak atanan Bihter Demiral’a ise görevlerinde muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

ALBAYRAK’TAN CEVAP GECİKMEDİ

Mestan Özcan’ın bu paylaşımının altına Başkan Kadir Albayrak hizmet böyle olur dercesine şu şekilde yorum yaptı, “Tekirdağ’ımızı tarım ve hayvancılığın başkenti yaptık. Tarım ve hayvancılık milli ekonomimizin ve ülke kalkınmamızın temelidir. Tarım alanında hayata geçirdiğimiz önemli projeler ile çiftçilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Sadece 4 projede 7.581.919 TL yatırımımız çiftçi ve hayvan yetiştiricilerimize 187.579.455 TL’lik katkıya dönüştü”

ERTAN GENCE

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR