Pazar, Mayıs 26, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEM“MONŞER BELEDİYECİLİKTEN HALK BELEDİYECİLİĞİNE”

“MONŞER BELEDİYECİLİKTEN HALK BELEDİYECİLİĞİNE”

MHP Tekirdağ İl Başkanı İlker Yücel, Cumhur İttifakı olarak Süleymanpaşa Belediyesi’nin alınmasının ardından vatandaşların “Monşer Belediyecilik bitti, Halk Belediyeciliği geldi” sözlerini söyledi.

MHP BELEDİYENİN HALKA DÖNÜK YÜZÜDÜR

MHP Tekirdağ İl Başkanı İlker Yücel Süleymanpaşa Belediyesi hakkında şunları söyledi; “Tekirdağ’da Cumhur İttifakı olarak 3 belediye aldık. Süleymanpaşa Belediyesi olarak Cüneyt Yüksel çok tecrübeli bir isim. Cüneyt Yüksel’in siyaseti bilmesi, problemlerin analizini yapması ve çözüm üretmesi ve bu çözümü üretirkende Cumhur ittifakının belediye başkanı olduğunu unutmayıp MHP meclis üyeleri MHP ve AK Parti’nin ilçe Başkanlarıyla bir araya gelip konuşabilen bir belediye başkanımız. Süleymanpaşa Belediyesi’nde MHP’li Başkan yardımcımız Sabri Çınar var. Sağolsun kendisi de güzel hizmetler yapıyor. Özellikle kendisinin MHP Ülkücü camianın içerisinden gelmesi sosyal faaliyetler alanında Süleymanpaşa Belediyesi’nin halka dönük yüzü oldu. Seçmenlerden, vatandaşlardan aldığımız yanıt artık Süleymanpaşa Belediyesi halkın belediyesi haline geldi. Tabiri caizse monşerlerin belediyesi olmaktan çıkartıldı” dedi.

“CUMHUR İTTİFAKI OLARAK KADRO İSTEMEDİK”

Süleymanpaşa Belediyesi’nde MHP’li gençlere yer verilecek mi sorusuna cevap veren Başkan İlker Yücel, “Bizler Ülkücü Hareketi müktedir etmenin derdindeyiz. Her beraber yüce Türk Milletiyle birlikte neyi nasıl kazanabilirizin derdindeyiz. Bizler Cumhur İttifakı olarak yok şu belediyeden şu kadroyu alalım, yok 2 başkanlık bizde olsun, yok 3 müdürlük bize verilecek derdinde değiliz. Bizler Cumhur İttifakı kurulurken Tekirdağ’ın kaderinde nasıl yol alırız, Tekirdağ için neler yaparız. Bizim düşüncemiz bu. Her kuruma girerken insanların liyakatli olması gerekiyor. Tabi ülkücülük bizim için önemli ama işini iyi bilmesi gerekiyor. Tabi bu süreç içerisinde bizim arkadaşlarımızda kendilerine yer bulabiliyor.

ERTAN GENCE

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR