Pazartesi, Haziran 17, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMGenelMilli Sporculara Skorboard Engeli

Milli Sporculara Skorboard Engeli

Tekirdağ olimpik yüzme havuzunda skortborların arızalı olması nedeniyle yüzme yarışları Edirne’de yapılmak zorunda kaldı. Aylardır skorbort bozuk olduğu için milli sporcular çalışma yapamıyor. Havuz ise içler acısı halde. Lavabolarında suların akmadığı havuzda, duşlarda ise soğuk su akıyor.

Eski Namık Kemal Lisesi’nde bahçesindeki kapalı spor salonunda yaşanan elektrik skandalının ardından yeni bir skandal da olimpik havuzda yaşanıyor. Skortbort bozuk olduğu için öğrenciler Edirne’de yüzme yarışlarına katılmak zorunda kaldı. Milli sporcular az da yarışlara katılamasa elenecekti.

HAVUZ PROBLEMİ ÇÖZÜLEMİYOR

Aylardır skorbordun tamir edilmeyi beklediğini ifade eden veli Hüseyin Tokgöz, “Skorbortlar bozuk olması nedeniyle yarışlar Edirne’de yapıldı. 5 kulüp öğrencileri Edirne’ye gitmek zorunda kaldı. Aralarında milli sporcular da var. Bu yarışlar yapılmasaydı ikinci aşama yarışlarına gidemiyorduk. Geçen sene tadilat gördü yapacağız diyorlar. Milli sporcu var aralarında. Duşlarda soğuk su akıyor. Duşlarda problem var. Havuz sıcaklıkları iyi ayarlanmıyor. Lavabolarda sular akmıyor. Sıvı sabun peçete yok” dedi.

VEKİL EL ATTI

CHP Tekirdağ Milletvekili Dr. İlhami Özcan Aygun skandala el etti. Aygun, “burada tam bir rezillikle karşılaştık. Bu kafayla milli sporcu yetişmez. Nedir kardeşim sıkıntı. Durum kapalıda olduğu gibi aynı. Sular akmıyor. Lavabolar rezalet. Duşlarda soğuk su akıyor. Skorbortlar bozuk olduğu için yarışlar Edirne’de yapılmış. Az daha çocuklarımız elenecekti. Görevini yapması gerekenler nerede. Bu konuyu acilen meclise taşıyacağız” dedi.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR