Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
Ana SayfaSİYASETMHP'Lİ KORAY ÖNSEL TEKİRDAĞ'IN HER NOKTASINDA

MHP’Lİ KORAY ÖNSEL TEKİRDAĞ’IN HER NOKTASINDA

MHP Tekirdağ Milletvekili A. Adayı Koray Önsel il, ilçe teşkilatlarının yanı sıra vatandaşlar ve dernek ziyaretlerine durmadan devam ediyor.

Milliyetçi Haraket Partisi olarak Tekirdağ’da en iyi noktalara gelmesi için İl ve İlçe teşkilatlarıyla uyumlu bir şekilde çalışan Koray Önsel, Tekirdağ’ın her noktasında Cumhur İttifakı’nın, 14 Mayıs seçimlerinin ne kadar önemli olduğunu anlatıyor.  İlçe teşkilatlarının düzenlediği iftar programlarıyla vatandaşlarla bir araya geldiğini belirten Koray Önsel,” Esnafımızı, vatandaşlarımızı ziyaret ederek ramazanlarını  kutluyoruz. Birlikte oruçlarımızı açıyoruz. Geçmişin tecrübesini geleceğimiz için meydanlara taşıyoruz. İnşallah Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Genel Seçiminde, tüm seçim çevrelerinde olmak suretiyle üç hilal amblemiyle ve değerli milletvekili adaylarıyla demokratik mücadelesini yapacak, nihayetinde hak ettiği, layık olduğu, hasretle beklediği başarıya kesinlikle ulaşacaktır. Gayret bizden Tevfik Allah’tandır. Çalışma bizden mükafat millettendir. TBMM’de güçlü MHP, güçlü Cumhur İttifakı milli iradeyle tecelli edecektir” dedi.

Koray Önsel Kimdir ?

.Koray Önsel, İlk ve ortaokulu Çerkezköy’de bitiren Koray Önsel, liseyi Tekirdağ Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi İnşaat mühendisliği Bölümü’nü bitiren Koray Önsel, Koray Mühendislik isimli firmasını kurarak, iş hayatına atıldı. Henüz 37yaşında olan ve MHP İl Başkanlığı görevini de yapan Koray Önsel, aynı zamanda aile şirketlerinin de Yönetimi’nde yer alıyor.

24 Haziran 2018 Genel Seçimleri Milliyetçi Hareket Partisi 27. Dönem Milletvekili Adayıdır.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR