Çarşamba, Haziran 19, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMMHP'Lİ ADAY SERKAN TAN; "GÖREVE HAZIRIM"

MHP’Lİ ADAY SERKAN TAN; “GÖREVE HAZIRIM”

MHP’nin ve Tekirdağ’ın en genç Milletvekili A. Adayı Serkan Tan, sahada vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

MHP’nin iddialı isimlerinden Serkan Tan, teşkilatlar ile uyumlu çalışarak esnaf ve vatandaşlarla buluşuyor. Son olarak MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Üretürk ile birlikte Perşembe pazarında, pazarcı esnafı ve vatandaşlarla bir araya Serkan Tan, MHP’nin ve Cumhur İttifakını çalışmalarını ve projelerini aktardı.

Çalışmalar hakkında konuşan MHP Tekirdağ Milletvekili A. Adayı Serkan Tan, “Esnafımızla, vatandaşlarımızla buluşup hem ramazanlarını kutluyoruz. Projelerimizden, hizmetlerimizden bahsediyoruz. Bu ülkenin ay yıldızlı bayrak sevdalıları olarak bizler her zaman davamızın izinde liderimiz Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin gösterdiği yolda mücadelemize devam edeceğiz. Teşkilatımız emrinde bize ne görev verilirse ülkücü ahlakla ve layıkıyla yerine getireceğim” dedi.

Serkan Tan kimdir?

Tekirdağ’ın tanınmış İş Adamı Mahmut Tan’ın oğlu olan Serkan Tan İlköğretim ve lise eğitimini özel bir kolejde tamamlayıp, eğitimine Uluslararası Balkan Üniversitesi 3. Sınıf Mimarlık Öğrencisi olarak devam ediyor. Serkan Tan, ayrıca Yurt İçi ve Yurt Dışında aktif olarak Yatırım ve Gayrimenkul İşleriyle uğraşmaktadır. Serkan Tan, Tekirdağ’ın ve MHP’nin en genç Milletvekili Aday Adayıdır.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR