Pazartesi, Haziran 17, 2024
spot_img
Ana SayfaMANŞETMHP MUHTEŞEM ORGANİZASYONLA ADAYLARINI TANITTI

MHP MUHTEŞEM ORGANİZASYONLA ADAYLARINI TANITTI

Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı muhteşem bir organizasyonla 28. Dönem Tekirdağ Milletvekili aday tanıtım toplantısını gerçekleştirdi.

Aday tanıtım organizasyonuna MYK Üyeleri, Ülkü Ocakları eski ve yeni Başkanları, Süleymanpaşa MHP’li Belediye Başkan Yardımcısı, İlçe Başkanları, Eski dönem il Başkanları, Kamu-Sen  Başkanı, Türkav Başkanı, Milletvekili aday adayları, parti üyeleri ve basın temsilcileri katıldı. MHP Tekirdağ Milletvekili Adayları 1 İlker Yücel, 2 Koray Önsel, 3 Murat Turna, 4 Gökhan Baylan, 5 Mustafa Süleyman Kurtar, 6 Filiz Orman, 7 Hasan Memişoğlu, 8 Necmi Özgül.

BİZİM BAZILARI GİBİ PAZARLIĞIMIZ YOK

MHP Tekirdağ İl Başkanı Süleyman Fethi Şirin yaptığı konuşmasında şunları ifade etti; “Ecdadın emanetleri omuzlarımızda, geleceğe yürüyoruz. Asla durmayacağız. Milliyetçi Hareket Partisi, gücünü mukaddesattan inançlarından ilkelerinden ve Türk milletinden alır. Bizim safımız Türk milletidir. Bizim yönümüz Türkiyedir. Arkadaşlar bunu özellikle üstünü basa basa söylüyorum. Bizim bazıları gibi pazarlığımız yok, gizli gündemimiz yok, saklı heveslerimiz, kendimize güvensizliğimiz hiç yoktur. Bizde var olan Türk ve Türkiye sevdasıdır.

TERÖR ÖRGÜTLERİYLE İÇ İÇE OLANLAR BİZİMLE AŞIK ATAMAZLAR

2023 yılında adayımız belli kararımız nettir. Biz ne yapacağımızı biliyoruz. Ne söyleyeceğimizin bilincindeyiz. Utanacağımız sıkılacağımız hiçbir ilişki ağımız yoktur. Çünkü biz haktan yanayız, halktan yanayız, hakikâtten tarafız. Çiğ süt içmedik karnımız ağrısın, Zillete tevessül etmedik ki istikametimiz-şaşsın, Namerde el açmadık ki yüzümüz kızarsın. İhanete tamam demedik ki yükümüz ağırlaşsın. Nasıl görünüyorsak oyuz. Ne dediysek onun arkasındayız. Türkiye düşmanlarıyla düşüp kalkanlar bizimle olamaz. Terör örgütleriyle iç içe olanlar bizimle aşık atamazlar. Türk ve İslam değerine şaşı bakanlar bizim yanımıza bile bakamazlar.

İNANIYORUM Kİ BU ZİLLETE ÖNCELİKLE SİZLER İZİN VERMEYECEKSİNİZ

Devlet gücümüz, millet övüncümüz, vatan namusumu, bayrak şerefimiz, ezan susmayacak mukaddesat çağrımızdır. Biz bu ülkeyi karşılıksız seviyoruz. Bedeli şehit kanlarıyla ödenmiş bu cennet vatanı canımızdan aziz biliyoruz. Ancak fitne durmuyor, düşman dinlenmiyor. Bunların işi gücü densizliktir dedikodudur. Zillet ittifakı yalandır. Yıkımdır, yozlaşmadır. Zillet ittifakı çürüktür, çarıktır, çarpıklıpın daniskasıdır. Terörist Demirtaş ve sarosçu kavalanın gönüllü avukatlarıdır. Bunların samimiyetleri sahte, sevgileri sanal sadakatleri samandır. Bu yüzden inanıyorumki bu zillete öncelikle sîzler izin vermeyeceksniz. Çağrımız, önce ülkem ve milletim diyen herkesedir. Çağrımız, bu millet bu vatan, bu bayrak diyen herkesedir” dedi.

ERTAN GENCE

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR