Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
Ana SayfaMANŞETMEMLEKET PARTİSİ HIZ KESMEDEN GELİYOR!

MEMLEKET PARTİSİ HIZ KESMEDEN GELİYOR!

Tekirdağ’ın merkez ilçesi Süleymanpaşa’da bir restoranda basın ve partililerle bir araya gelen vekil adayları kendilerini hem basına hem de partililere tanıttı.

Bizler 4 Eylül 2020’de, Sivas Kongresi’nin 100.yılında Genel Başkanımız Sayın Muharrem İNCE’nin önderliğinde bir avuç memleket sevdalısı insan ve bir otobüs ile yola çıkanlarız. Cumhuriyet’in 100.yılında da inşallah memleketi yöneten kadrolar olacağız.

Memleket Hareketi’nden doğmuş Memleket Partisi bir Kuvayımilliye hamlesidir. Saray parası yok, belediye parası yok. Sadece millet var, tıpkı 100 yıl önce olduğu gibi! Tıpkı Mustafa Kemal ATATÜRK’ün başardığı gibi!

Buradan itiraf ediyorum, biz bir ittifak partisiyiz. Tertemiz bir ittifakın bileşeniyiz biz. Bu ittifakta kimler mi var? Atatürk’le sorunu olmayanlar var. Terörün her türlüsünü kınayanlar var. Siyasetten rant elde etmeyen insanlar var. Çevreye duyarlı insanlar var. Din, dil, ırk, mezhep ayrımcılığı yapmayanlar var. Kadına şiddete, çocuk istismarına yüksek sesle tepki gösterenler var. Oğluna harçlık veremeyen babalar var. Kara kara akşama ne yapacağını düşünen analarımız var. Ürünü dalda kalan çiftçiler var. Öğrenciler var. Gelecek kuşaklar var. Gençler var, gençler!

Gençlerle başaracağız biz, buna kimse engel olamayacak! Hiç kimse! Hep birlikte yeneceğiz biz.

İşte biz bu ittifakın bir parçasıyız. İki ittifaklı, iki kutuplu, milleti bölüştüren bu siyasette millete bir çıkış yolu, 3. Bir yoluz biz, çıkış yolu! Çıkar ittifakı değil ilke ittifakını savunuyoruz, onu da direkt olarak halk ile yapıyoruz.

Sloganımız net! Ne Cumhur Ne millet; Tek Yol Memleket!

Ne Sağdan Ne Soldan ATATÜRK’ÜN Yolundan! Diyoruz biz.

MEMLEKET PARTİSİ TEKİRDAĞ ADAY LİSTESİ
1.Şeref Albeniz
2.Sadi Erduran
3.Birkan Özer
4.Metin Demirtaş
5.Harun Yılmaz
6.Mert Adalı
7.Barış Tunca
8.Damlanur Salgar
BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR