Çarşamba, Mayıs 29, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMKUAFÖRLER ODASINA GENÇ YÖNETİM GÖREVE HAZIR

KUAFÖRLER ODASINA GENÇ YÖNETİM GÖREVE HAZIR

Tekirdağ Berberler ve Kuaförler Odası seçimleri yaklaşırken genç ve dinamik bir ekip göreve talip olduklarını resmen duyurdular. Murat Tokatlı’nın başkan adaylığında basın mensuplarına kendilerini tanıtan ekibin ilk mesajı ise “Biz yönetim kurulu toplantılarının yapıldığı bir anlayışla göreve talip oluyoruz” dediler.

Tekirdağ Berberler ve Kuaförler Odası için Murat Tokatlı elini taşın altına koydu. Aydın Kırmızıgül, Bahadır Balkan, Gülçin Türkistanlı, Nuri Demir, Kurtuluş Can, Sabiha Ataç, Berkay Kır, Kader Deniz Bozkurt, Volkan Satılmış, İbrahim Bayram ve Mehmet Tavşan gibi önemli isimlerle yönetimini oluşturan Murat Tokatlı yaptığı açıklamada, “Tam bir kargaşa içine sürüklenmiş meslektaşlarımızı daha birlik beraberlik içinde olmaları için çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Önceliğimiz Tekirdağ’da mesleki birlikteliği sağlamak olacak. 3 dönemdir (12 yıl) neredeyse meslek adına hiçbir şey yapılmıyor. Bu kötü gidişatı değiştirip mesleki olarak özellikle firmalardan gerekli desteği de alacağız” dedi.

“YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPILABİLEN BİR ODA OLACAK”

Yaptığı basın açıklamasında mevcut yönetimin görev süresini tamamlayıp ağabeylik yapması gerektiğini savunan Tokatlı, “Bu güne kadar neredeyse hiç yönetim kurulu toplantısı yapılmamış bir odadan bahsediyoruz. Tek başlı bir yönetim söz konusu. Yönetim kurulu üyelerinin hiçbir söz hakkı yok. Tek adam yönetimi olmuş. Bizler ise genç ve dinamik bir ekiple tamamen tüm meslektaşlarımızın fikirlerini alarak çalışmalar gerçekleştireceğiz. Ocak ayında yapılacak kongrede bayrağı teslim alıp mesleğimize yakışır yerlere çıkaracağımızı biliyorum. Tüm ekip arkadaşlarımla birlikte bunu başaracak güç ve inançtayız” diye konuştu.

FİRMALARDAN DESTEK

Kuaförlere ürün sağlayan firmalarla ilgili şimdiden çalışmalara başladıklarını da aktaran Başkan Adayı Murat Tokatlı, “Firmalar şu anda kentte meslektaşlarımızla bireysel olarak iletişim kurup satış yapmaya çalışıyorlar. Biz bu firmalarla tek tek görüştük. Yönetim olarak öncelikle bu firmaların daha uygun fiyata ürün vermeleri için zorlayacağız. Bu konuda firma temsilcileri de bizlerle birlikte olduklarını söylediler. Ayrıca yapacağımız birçok etkinliklerde de bu firmalardan destek alacağız. Eğitim seminerlerine önem veriyoruz ki bu kesinlikle çok önemli bir çalışma olacak” dedi.

EĞİTİM ÖN PLANDA OLACAK

Tekirdağ Berberler ve Kuaförler Odası Başkan adayı Murat Tokatlı, “Meslektaşlarımıza öncelikli olarak eğitim konusunda ciddi destek vereceğiz. Bu konuda yıllardır bir yetersizlik var ve biz bu konuda önemli adımlar atacağız. Şimdiden yaptığımız görüşmelerde bu konuda ciddi destek aldığımızı da söyleyebilirim. Yapılacak eğitimlerle kuaför arkadaşlarımızın daha nitelikli hizmet vermesini sağlayacağız. Eğitimler sadece mesleki olarak değil, kişisel gelişime yönelik de olacak” şeklinde konuştu.

Görky Otel’de gerçekleşen basın toplantısı daha sonra toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR