Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
Ana SayfaGÜNDEMKRİZE İNAT HEYBET’TE HER ŞEY DAHA UYGUN

KRİZE İNAT HEYBET’TE HER ŞEY DAHA UYGUN

Heybet Restorant yapılan zamlara rağmen kaliteli ürünü uygun fiyatlarla vatandaşa hizmet vermeye devam ediyor.

Heybet Restoran Sahibi Eray Akdemir, “Heybet Restoran olarak Tekirdağ halkına gıda sektöründe hizmet vermeye devam ediyoruz. Ekonomik sıkıntıların yaşandığı bu dönemde vatandaşlarımıza kaliteli hizmeti ucuza sunmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Süleymanpaşa ilçemize bağlı Selçuk mahallemizde toplam 250 büyükbaş, 200 küçükbaş hayvanımız var. Bu çiftlikte hayvanlarımızı özenle besleyip daha sonra hijyen kurallarına uygun şekilde kesimi gerçekleştirip restoranımızda uygun fiyatlarla vatandaşımıza sunuyoruz.

Restoranımız iki şekilde hizmet veriyor. Hem kasap bölümü ve mangalda pişirilerek sunuyoruz. Ustalarımızın ellerinden yapılan özel mezelerimiz ile birlikte yemeklerimizi ikram ediyoruz. En iddialı olduğumuz özel Heybet köftemiz bulunuyor. Bunu her müşterimizin mutlaka denemesini isteriz. Külbastı, pirzola, şiş, beyti, lokum, tandır, antrikot, bonfile, biftek, kavurma, pirzola, Tekirdağ köfte, kasap köfte, izmir köfte, satır, kuzu, kaşarlı, Jumbo köfte ve sucuk ızgara gibi bir çok ürünümüz var.

Ürünlerimiz kendi çiftliğimizden geldiği için normalde piyasada 200 TL olan kıymanın kilosu Heybet’te 185 TL’den satışını gerçekleştiriyoruz. Dana kuşbaşı ise normalde 210 TL olması gerekirken bizde 190 TL. Kasap sucuğu ise normalde 210 TL iken Heybet’te 180 TL’dir. Bunun gibi neredeyse tüm ürünlerde piyasanın altında satışını gerçekleştiriyoruz. Çünkü hepsi kendi üretimimizdir. İnsanların ailesiyle birlikte akşam yada öğlen sağlıklı bir şekilde yemek yemesi için tüm ekibimizle birlikte mücadele ediyoruz. Tüm Tekirdağ halkını Heybet’e davet ediyorum.

Ayrıca; Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi personellerine, Sağlık Sen Sendikasına bağlı üyelerine özel anlaşmamız gereği indirim yapıyoruz. Bunun yanı sıra şehit ailelerine, gazilerimize firmamız olarak indirim gerçekleştiriyoruz. Heybet Tekirdağlıların, Tekirdağ’da yaşayan herkesin restoranı olması için mücadele ediyoruz” dedi.

BENZER HABERLER
- Advertisment -
Google search engine

POPÜLER YAZILAR

YORUMLAR